Samsung kullanıcıların farklı Linux

kaan34440tr

Katılımcı Üye
22 Tem 2014
822
1
istanbul
Samsung kullanıcıların farklı Linux dağıtımlarında bir dizi yayınlamak için bir mobil bilgisayara telefonlarını açmak sağlayacak yeni bir uygulama duyurdu ve bu uygulama da fare ve klavye ve tuşlar ve diğer bağlayana TV ekranını ya da bilgisayar ve diğer ekranları bağlamak için telefonu veriyor ...

AykJy0.png

Yeni uygulama Galaxy isim On Linux taşır ve bu dağıtımlar çalışacak içinde çalışan aynı Linux çekirdeği böylece, Android sistemin bu kullanıcıların çalıştırabilir bir masaüstü ve açık kaynak başvurularının sayısı üzerine kendisine, ve bu adım, tüm değişecek Android telefonlar hakkındaki eski kavramları ve artıracaktır deneyim arasında çalışan Linux üzerinde telefonlar , olabilir olmak mutlu büyük kullanıcılar bir fan tehdit ait Linux işletim sisteminde de çeşitli dağıtımından.

nJWrJ0.jpg

Bu uygulamayı deneyen ilk kişi olmak ve herkesin bu bağlantıya çabucak gitmesi ve başlatmak için kayıt yaptırması için önce başlattıktan sonra fark edip bağlantı kurması

BAGLANTI LİNK:https://seap.samsung.com/linux-on-galaxy

NOT:ALINTIDIR

Atomax

Yeni üye
20 Ağu 2017
46
0
Keşke adam akıllı bi çevirseydin,neyse yinede yararlı bir bilgi olabilir,teşekkürler dostum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.