/ Scirpt Nasıl Yüklenir // içeri

agola

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
713
0
Sürekli script nasıl yüklenir ? sorusuyla karşılaşıyorum bu yüzden konu açma gereği duydum neyse uzatmıyorum​
-Hazır Scirptler Ve kullanımı-
http://www.turkhackteam.org/script-dilleri/1350386-facebook-instagram-twitter-script.html

1-İlk önce PHP ve MySQL, Site Kurucu ile Reklamsız ve Ücretsiz Hosting! sitemizden bir üyelik açıyoruz hızlı olması için facebook öneririm, daha sonra aşağıdaki resimde görünen yerde ''yeni hesap'' kısmından sitenizi açın buraları göstermiyorum kendiniz halledersiniz.​

2- Daha sonra FileZilla İndir - Gezginler
scripti siteye yüklemek için programımızı indiriyoruz.​

3- Tekrar Hostinger'e dönüyoruz burada resimde üstü karalı olan ip adresi ve kullanıcı adını kopyalıyoruz.​

[url=http://hizliresim.com/J2z3GW][/URL]

4-FileZilla yı açarak gösterilen yerlere ip adresini ve kullanıcı adını yazıyoruz (En baştakine İP adresi diğerine Kullanıcı adı şifreyede siteyi açarken giridğiniz şifreyi ) hızlı bağlana tıklıyoruz

5- Sağ tarafta gözüken klasör kısmını Scriptimizi sürükleyerek atıyoruz ve işlem tamam(bende gözükmüyor bağlı değilim çünkü)

Son düzenleme:

xxleretxx

Katılımcı Üye
20 Ocak 2011
859
2
Konuya ek bir şey belirteyim , kendinize ait bir hostinginiz yoksa bu anlatım geçerlidir :)

Kendi hostunuza atacaksanız , Filezillaya kadar olan kısmı unutun :) Kendi ftp bilgilerinizi kullanacaksınız :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.