Şehitler ölmez

20 Tem 2008
93
0
29
Ankara
Dikkat çekici bi konu olduna inanıyorum

arkadaşlarher şehit cenazesinde atılan slogan budur ''Şehitler ölmez'' tabiki şehitler ölmez fkt ruhumuzda kalbimizde bedenimizde ölmez .Gerçekleri insanın yüzüne vuran acımasız yaşamda öle bi ölür ki ve Türk düşmanlarını öle bi sevindirir ki.Bu edebi yaklaşımları bırakıp sizce artık birazcık Türk milletinin gerçeğe dönme zamanı gelmedimi?
Görüyorumda hep koltuklarımızı kabartacak yazılar var ancak şu an Türklüğün ne demek olduğuyla ve tarihizdeki şanlı gurur verici olaylarla koltuğumuzu kabartmanın değil bizim Türk gençlği olarak bütün bu geleceğimiz üzerien oynanan oyunlara baş kaldırma zamanı değilmi?Tabiki tarihini bilmeyen geleceği görmez ama geçmişteki gurur verizi olaylara övünmeyi bırakıp gelecek için bişiler yapmanın zmanı geldi övünülecek değerlerime yeni değerler katmanın zmanı geldi lütfen Türk gençliği olarak boş şeylerle değil bira gerçekçi şeylerle uğraşmanın zmanı bu yazım özünü haykırmaktan utanmayan ve kendi olan Türk evlatlarına dokunmasın olur yha avrupayi akıma kendini kaptıranlar bi okusun ki ne kadar etkili olur bu yazım bilemem ama kötü amaçla yazmadımı bilmenizi isterim
Bu yazıyı terör bölümünde açtım Çünkü terör sadec kan dökmeyle değil psikolojik olarak da gerçeklerşir ve bize uygulanan şeyde tam olarak bu .Psikolojilerimizi etkilemekte ve milliyetçliğimizi köreltmekteler bu psikolojik savaşa bi dur denmeli ve özümüze dönmeliyiz lütfen sizde fikirlerinizi yazınız
NE MUTLU tÜRKÜM DİYENE VE NE MUTLU ÖZÜNÜ BİLENE

Son düzenleme:

xxxaragonxxx

Yeni üye
11 Kas 2008
5
0
gardas benden baska birini yorum yapmasına ne gerek var bosver sen en dorusunu dion ne zmn dır bole birini arıom cok gusel bir konuya deinmissin gardas

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
haklısın ama Şehitler ölmez kısmına katılmıyorum.onlar yüreğimizdede ölmez ruhende ölmez.Bunu inkar eden İnsan imansız olur tez zamanda iman tazelemesi gerekir.

Kuranda وَلَا تَقُولُوا لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتٌ ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ وَلَٰكِنْ لَا تَشْعُرُونَ "Allah yolunda öldürülenlere (şehitlere) ölüler demeyin. Bilâkis onlar diridirler, fakat siz onu anlayamazsınız." [ Bakara 154 ]

Şüphesizki Allah Herzaman Doğruyu Söyler Ve Bu Ayettede Şehitlerimizin Ölmediğini Yanlız İnsanların Onları Ölü Zannettiği Söylenir.Ama Allah Katında Diridirler Ve En Yüksek Mertebelerden Birini Erişmitritler.

Hatırlatığımız Kadarıyla Biryerde Mertebeler Şöyle Sıralanıyordu;
1-Peygamberler
2-Veliler
3-Şehitler

(Tabii Ki En Doğrusunu Allah(c.c)Bilir Ama Allah(c.c) Bizi Kur'an-ı Kerim İle Bilgilendirmiştir. )

kap_hack

Yeni üye
31 Ara 2008
16
0
allah ülenlere rahmet eylesın sevenlerıne ve yakınlarına başsağlığı dılerım

20 Tem 2008
93
0
29
Ankara
haklısın ama Şehitler ölmez kısmına katılmıyorum.onlar yüreğimizdede ölmez ruhende ölmez.Bunu inkar eden İnsan imansız olur tez zamanda iman tazelemesi gerekir.

Kuranda وَلَا تَقُولُوا لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتٌ ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ وَلَٰكِنْ لَا تَشْعُرُونَ "Allah yolunda öldürülenlere (şehitlere) ölüler demeyin. Bilâkis onlar diridirler, fakat siz onu anlayamazsınız." [ Bakara 154 ]

Şüphesizki Allah Herzaman Doğruyu Söyler Ve Bu Ayettede Şehitlerimizin Ölmediğini Yanlız İnsanların Onları Ölü Zannettiği Söylenir.Ama Allah Katında Diridirler Ve En Yüksek Mertebelerden Birini Erişmitritler.

Hatırlatığımız Kadarıyla Biryerde Mertebeler Şöyle Sıralanıyordu;
1-Peygamberler
2-Veliler
3-Şehitler

(Tabii Ki En Doğrusunu Allah(c.c)Bilir Ama Allah(c.c) Bizi Kur'an-ı Kerim İle Bilgilendirmiştir. )
yha siz benim dedimi iyice bi okudunuzmu bende öyle demek istiyorum zaten ruhen onlar yaşamakta hemde kalbimizde barındırmaktayıs ben şehitler ruhende ölür fln gibi bişi demedim şehitler ruhen ölmez fakat gerçek hayata bi bakarsak eninde sonunda bütün insanlar toprağa karışır benim demek istedim eğer daha şehitler ölmez sloganını atmak istemiosak gerçeğe dönmemiz lasım dediim lütfen iyi okuyun ben imansız deilim ben sadece gerçeğe değindim yoksa şehitler benim için en değerli olan ve saygı duyduğum değerli şeyler arasındadır bunu size saygısızlık olarak nitelemeyin sonuçta o sizin fikrinis ben sadece sizden yazıyı bi tekrar gözden geçirmenizi istiorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.