Selam arkadaslar isyerindeyim suan cepten giriyorum isyerindeki aga pc imle balanirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir212

Üye
21 May 2009
210
1
isntanbul
Evet Arkadaslar fabrikadaki İnternet'e leptopumla nasıl bağlanabilirim
leptopa içeriden gelen aya kablosu var takiyorum fakat aga kurmayı bilmediğim için aga balanamadim bana isyerindeki aga nasıl balanacagimi sırasıyla anlatirmisiniz Windows 7 sistemim :)

Yuhbebune

Katılımcı Üye
23 Eki 2010
932
0
ankara
Windows 7 çalıştıran bilgisayarlar arasında Ev Grubu'nun doğru şekilde çalışmasını sağlamak için, aşağıdaki bağlantı noktalarını açın:

•UDP 137

•UDP 138

•TCP 139

•TCP 445

•UDP 1900

•TCP 2869

•TCP 3587

•UDP 3702

•UDP 5355

•TCP 5357

•TCP 5358

Ve bilmemiz gereken birşey daha;

Ev Grubu, Windows 7 işletim sisteminin tüm sürümlerinde kullanılabilir. Windows 7 Starter ve Windows 7 Home Basic'de ev grubuna katılabilir ancak ev grubu oluşturamazsınız.

BreenLine

Üye
25 Eyl 2010
246
0
bu tarz yerlerde yapılan genel uygulama mac adresi filtresi dir modeme sadece istenilen bilgisayarların bağlanması için yapılır. o fabrikada modemle kim ilgileniryorsa bul ve mac adresini modeme kaydettir. anca böyle girebilirsin.

bizim okulda da böyle bi uygulama vardı kullanıcı adını ve şifresini girdiğimiz halde internete giremiyorduk mac adresimizi de okula bildirmemiz gerekiyordu. muhtemelen seninkide aynı şeydir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.