Sesle Video Kaydı

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Sound activated video camera control - YouTube

Eğer bir kameranız varsa muhtemelen kayda başlamak için gerekli ama kayıt düğmesine yakın değillerdi bir dava vardı. Paralaks Forumu'ndan Ragtop yerleşik Video Recording Project Aktif DIY Voice küçük bir mikrofon kullanarak oda gürültü izler. Oda ses seviyesi sistem onun kamera için uzaktan kumandanın kayıt düğmesine taklit kızılötesi (infrared LED) kullanarak IR kodunu gönderir yeterince yüksek olduğunda. Sadece sorun kayıt düğmesine kayıt ve kayıt fonksiyonunu durdurmak hem de ve IR görüş hattıdır beri bir IR iletim şekilde sistem senkronize dışarı alabilir alır şey olmasıdır. Yerine tek bir kayıt / duraklatma sinyali rekor ve stop fonksiyonları için izin veren bir gizli bir kod olup olmadığını merak ediyorum. Ben uzaktan bazı ekipman gibi, dönüşümlü olarak cihazla birlikte gelen uzaktan kumanda ile erişilebilir değil uzaktan fonksiyonları bir grup vardı benim Harmony içine bazı bileşenler zaman programlama hatırlamak ve kapatın, uzaktan sadece bir tek güç düğmesine vardı.

Sound Activated Camcorder controller Finished - YouTube

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.