# Shell Log Panel V1 # (PHP)

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,488
2,819
23
";-alert(1)-//
66wh4i4.png

Uzun zamandır kullanmış olduğum ve php öğrenirken kodlamış olduğum bir shell log panelini sizinle paylaşıyorum.
Sadece shell'ler için değil benim gibi bir site açıp scriptlerin içlerine de gömebilirsiniz.
Kullanımı gayet basittir, isteyen shellerinin içine gömüp kafasını rahatlatabilir.
Github'dan Erişmek İçin Tıkla
lf3l0n0.png

Kurulum:

1- Sunucunuz da apache'yi ayaklandırın.
2- shell.php dosya içerisindeki 20. satırı düzenleyin;
kb8azwj.jpg

Kendi sunucunuzda bulunan
save.php dosyasına yönlendirin.
4- Path hatalarına dikkat ediniz.
Daha sonra dışarıdan bir yerden
shell.php dosyasını çalıştırın.
index.php dosyasına gelin ve sizi bu şekilde bir ara yüz karşılayacaktır.
s1ym2gm.jpg

İstemediğiniz veya kullandığınız shelleri silebilirsiniz.

P4$A sundu.
Bir sonraki istediğiniz konular ile ilgili dm atabilirsiniz.

Suppressor

Request Uzmanı
16 Kas 2022
1,205
713
always, everywhere
66wh4i4.png

Uzun zamandır kullanmış olduğum ve php öğrenirken kodlamış olduğum bir shell log panelini sizinle paylaşıyorum.
Sadece shell'ler için değil benim gibi bir site açıp scriptlerin içlerine de gömebilirsiniz.
Kullanımı gayet basittir, isteyen shellerinin içine gömüp kafasını rahatlatabilir.
Github'dan Erişmek İçin Tıkla
lf3l0n0.png

Kurulum:

1- Sunucunuz da apache'yi ayaklandırın.
2- shell.php dosya içerisindeki 20. satırı düzenleyin;
kb8azwj.jpg

Kendi sunucunuzda bulunan
save.php dosyasına yönlendirin.
4- Path hatalarına dikkat ediniz.
Daha sonra dışarıdan bir yerden
shell.php dosyasını çalıştırın.
index.php dosyasına gelin ve sizi bu şekilde bir ara yüz karşılayacaktır.
s1ym2gm.jpg

İstemediğiniz veya kullandığınız shelleri silebilirsiniz.

P4$A sundu.
Bir sonraki istediğiniz konular ile ilgili dm atabilirsiniz.

Eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.