Shell Upload Bypass Pjpeg Methodu

HACKROOT

Üye
26 Haz 2016
158
81
uid=0(root)
Herkese Merhaba;
Bizleri uğraştıran bazı sunucuları aşmak için "pjpeg" shell upload methodunu
videolu olarak sizlere sunmak istedim umarım yararlı olur.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=vuZvJFwmObc[/ame]

Daha önce paylaşıldıysa eğer affola

Selametle;

MEMO_baba

Uzman üye
6 Kas 2009
1,017
28
Onuda klasör seçeneklerini açıp dosya ve uzantıları gizle değil göster olması gerekiyor.Atıyorum a.php ise dosyayı seçip F2 basıp a.html , a.jpg , a.jpeg , a.png gibi çeşitli uzantılara dönüştürebilirsiniz.Sadece dışını değiştirir dosyanın içi aynı kalır bunuda belirtmiş olayım.Emeğine sağlık bu arada güzel olmuş.

HACKROOT

Üye
26 Haz 2016
158
81
uid=0(root)
Dork derken normal bir SQL injection açığı olan bir sitenin admin panelinde işlem yapıldı Faruk3432
15 dakika sonra güncel işine yarıyacak direkt olarak shell veya index atabileceğin ftp bağlantısı olan bir zaafiyat hakkında video paylaşıyorum şuan derliyorum video'yu onu kullanabilirsin sadece turkhackteam'da paylaşılacak olan bir video eşi yok istediğin tarzda olan birşey olduğuna eminim beni takip edebilirsin günlük kendi bulduğum açıklardan derleme yaparak video paylaşımlarında bulunacağım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.