şifreli kanallar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
arkadaşalr ben uydudaki şifreli kanallaru key girerek çözmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim keyleri nerden bulabilirim? google ya yazdığım zaman ta 2006 2007 keyleri geliyor yardımcı olursanız sevinirim uydum=korax 56000 fta

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
kardeşim gene offlinesın işe bak sen bana hangi kanalların şifrelerini istediğini söyle ben sana bulayım ama cinsel içerikli kanallar diyorsan kılımı bile kıpırdatmam lig tv diyorsan onunda yöntemi var eğer lig tv istiyorsan anlatırım nasıl olduğunu sana iyi günler

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
kardeşim gene offlinesın işe bak sen bana hangi kanalların şifrelerini istediğini söyle ben sana bulayım ama cinsel içerikli kanallar diyorsan kılımı bile kıpırdatmam lig tv diyorsan onunda yöntemi var eğer lig tv istiyorsan anlatırım nasıl olduğunu sana iyi günler

kardeşim yardımcı
yok cinsel içerikli kanal deil
hotbir deki aljazeree spor kanalları felan
haa ligtv yi bulsak daha ne :)
ama bulabieceğimizi hiç sanmam :S
tabi
ben sana ozel mesaj olarak msn mi gonderdim eklersen sewinirim ordan konusalım

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.