SignUp Bonus $5 İlk 2000 Kişiye

metrix32

Üye
10 Nis 2012
59
0
SignUp Bonus $5 İlk 2000 Kişiye

Yeni bugün açılan bir ptc sitesi ve SignUp Bonus $5 dollar veriyor, ama Sınırlı ilk 2000 kişiye
1 haftalık golden üyelik ve $5 dolar bedeava. Ayrıca tıklamalar iyi kazandırıyor, ilk başlayanlara ilk triklamada $5 dolar
veriyor, kısaca hemen bedava $10 dolarınız oluyor. Arkadaşlar muhtemelen yakında scam olacak sitelerden ama daha yeni
açıldı sizlere yatırım yapın demiyorum, sadece fırsatlardan yararlanın.

Alttakiler tıklanacak reklamlardan bazıları, işaretli yerde şimdi 2 tane $5 dolarlık reklam var bunada tıkladım. Şimdi
siteye girdim tekrar $5 dolarlık bir reklam daha gelmiş, anlaşılan 1 haftalık golden üyeliğimiz devam ettikçe bize her
gün $5 dolarlık tıklamalar gelecektir..

a54b00cd4037c9b409e27ca80a5b075d.png

Arkadaşlar para kazan işleriyle uğraşanlar bilir zaten daha iyi kazanabilmek için çoğu siteye referans bulmak gerekiyor.
İşte size bir fırsat üye olun dolarları kapın, şimdi üye olduk ve bu paraları nasıl harcamalıyız ben size imkanları sunayım.
Üstte advertise yazan yere tıkladığınızda alttaki sayfa gelir, vereceğimiz reklamlar burada.

df1b9469bcf5330a81530fbeba688149.png

NOT: Son olarak site hakkında bir değerlendirme yaparsak buna benzeri siteler genelde fazla dayanmaz hemen scam olurlar.
O zaman uğraşmaya deymez aslında.! Değmez şu anlamda bu siteden ödeme almak gibi bir niyetimiz yok.!! Neden çünkü yakında
scam olacağını biliyoruz ama sadece sitenin verdiği ganimetlerden yararlanacağız, hepsi bu. Bu anlamda siteye girin bedava
reklamlarınızı verin, site dayandığı yere kadar bizde bedava reklam vermeye devam edeceğiz.. Örneğin rotate4all linkini
burada yayınlaşan 1000 lerce tıklama ve para getiriyor..

Üye olmak için alttaki linke tıklayınız
RepBux.com - View Ads - Make Money Online !

Refsiz Link:
RepBux.com - View Ads - Make Money Online !

Hepinize bol kazançlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.