''Sıradaki Sensin''

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
"Sıradaki sensin"
Hepinize iyi geceler.

jWkZzg.png

Folyx

Uzman üye
14 Mar 2017
1,952
2
Hala Şu Çocuğa İnanvarya xD
İnternete Dip Wib Fotoları Diyor
Icıkta Forum Sayfalarında Söz Buluyor SONRA SORODOKU SUZSUNUZ Diye Paylaşıyor
Ya :D

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
Hala Şu Çocuğa İnanvarya xD
İnternete Dip Wib Fotoları Diyor
Icıkta Forum Sayfalarında Söz Buluyor SONRA SORODOKU SUZSUNUZ Diye Paylaşıyor
Ya :D

kardeşim senin benle alıp veremedigin ne sen paylaş seni görek sorunun varsa gel özelden söyle derdini yoksa konularıma bakmak zorunda degilsin cocuk diyonda yasın kac acaba

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
kardeşim senin benle alıp veremedigin ne sen paylaş seni görek sorunun varsa gel özelden söyle derdini yoksa konularıma bakmak zorunda degilsin cocuk diyonda yasın kac acaba

Yaw o adamın ne düşündüğünü anladım

Şimdi bu deep web bölümünde tor browser idi,deep web'e giriş idi,belgeler idi,doğaüstü yetenekler astrale çıkış gibi ciddi konular dönüyor senin açtığın konularda biraz eğlence tarzı olunca arkadaş böyle bi tepki vermiş olabilir

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter

Şimdi bu deep web bölümünde tor browser idi,deep web'e giriş idi,belgeler idi,doğaüstü yetenekler astrale çıkış gibi ciddi konular dönüyor senin açtığın konularda biraz eğlence tarzı olunca arkadaş böyle bi tepki vermiş olabilir

boşver takmıyorum sonucta yorum yapma serbest ama açtıgım konuları arastırabilir bilgi tarzında olanları :)

Folyx

Uzman üye
14 Mar 2017
1,952
2

Hah Be Sonunda Beni Anlayan Bi Kişi Oldu xD

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.