slm abilerim ablalarım!!! bana hackı öğretin ne olur!!!

efhendyhack

Yeni üye
8 Nis 2007
1
0
herkese slmlar bn 15 yaşında bir genç hacer olmak istiyorum bana hackerliği öğretin bnde haberlerde sizin haberinizi izledim topmumuza aykırı siteleri çökertiosunuz bn de hackı öğrenip size yardım etmek isterim saygılar tüm türkhackeeee:eek:

SaNaLBABA

Üye
26 Eki 2006
200
9
The Self-Touc
ha deyince öğrenilecek bişi dğeilki be koçum:D hem sabit bişey değil bişey bilmekle olmas karışık bi iş duruma göre diğiyo ama forumu gezersen az çok bişeyler kaparsın;)

žй3X™

Kıdemli Üye
4 Mar 2007
2,210
37
ŜŦγĻэ BσγšŜ_
Ben hıc bısı bılmıom Ama Int Gezıonrm MESALA Orn olarak TuRKHackTeAM Sayesınde BIRCOK sEY Ogrendım ve bIR SURU mSN Hackledım:)AMA SITE HACKLEMIORUM Onuda Ins Ogrencez Allah nasıp EdERSE...

SaNaLBABA

Üye
26 Eki 2006
200
9
The Self-Touc
bence videolu anlatımları indir ordan daha ii kaparsın tek tek ordaki anlatılanları uygula daha ii olur yazıyla biri anlatsa bile anlayamazsın çorba gibi olur:D bide hackliyceğin siteye bağlı eğer gözüne kestirdiğin bi site varsa onun açığını bulman ve çğrenip uygulaman biraz zor tabi site sağlamsa ama yok ben maksat site hackledim die olsun diyosan çok basit bi şekilde hacklersin etrafta birsürü kek site var..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.