SQL İle İlgili Sorularınız

SQLi

Yeni üye
18 Ağu 2019
22
3
Arkadaşlar SQL İle 3 Yıldır Uğraşırım.
Sormak İstediğiniz Bir Soru Varsa Memnuniyetle Yanıtlamaya Çalışırım.

Thapena

Yeni üye
4 Tem 2019
7
0
Account cracker, open bullet vs. combo oluşturmak için SQli kullananlar nasıl çok sağlam combo çekebiliyor?

SQLi

Yeni üye
18 Ağu 2019
22
3
Account cracker, open bullet vs. combo oluşturmak için SQli kullananlar nasıl çok sağlam combo çekebiliyor?

dostum sql işinde uğraşıyorum ama aslında crackerim her türlü hesabı çalarım.
bunun mantığı dorkunun iyi olması dorkun iyiyse comboyu rahat bir şekilde düşürürsün asıl önemli nokta dorkta yani
nasıl dork üretileceğini youtubeda bulabilirsin.

kubskubs

Yeni üye
28 Mar 2020
1
0
Kardeşim merhaba. Şimdi ben kpss çalışıyorum ve sql de soru cevap şeklinde bir sistem oluşturdum. Tek tabloda ıd , soru , cevap şeklinde . veritabanına 150 tane veri girdim. Sorgu yaparken yapamadığım şey örneğin ID'si 20 ile 60 olan soru cevaplar arasında random olarak sadece 1 tane satır gelsin. Yardımcı olabilir misin?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.