Steam Hızlı Seviye Atlama/Bilgi Teknolojileri Kulübü

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Steam Hızlı Seviye Atlama Ve İdle Master Rölanti Sorunu Çözümü/Bilgi Teknolojileri Kulübü

Herkese merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri.
Bugünkü konumda sizlere Steam'de hızlıca nasıl seviye atlanacağını göstereceğim.Bir nevi hack diyebiliriz :)
Bu iş için bir programa ihtiyacımız var.Programımızın ismi "İdle master"Hiçbir şekilde ban yeme riskiniz yoktur.
Öncelikle Idle Master - Get your Steam Trading Cards the Easy Way bu siteye giriyoruz.

XMOykR.png

Sonra resimde de işaretlemiş olduğum gibi download now'a basıyoruz,idle_master.zip diye bir dosya iniyor.Yüklenen dosyaya giriyoruz.
Klasöre çıkartıyoruz ve İdleMaster.exe isimli programa giriyoruz.Aşağıdaki resimdeki gibi bir yer açılıyor.

zjdg3Y.png

Bu programın çalışması için Steam'in açık olması gerekmektedir.Steam'i açıyoruz.Daha sonra idle master programımıza geri dönüyoruz. "İdle master şuan steam ile bağlı değil" yazısının yanındaki "oturum
aç" kısmına basıyoruz.Gelen ekranda steame giriş yapıyoruz.Bu bilgisayarda beni hatırla derseniz daha sağlıklı olacaktır.Giriş işlemi bittikten sonra direk sizin oyunlarınızı taramaya başlıyor.Sonra kart düşmeye başlıyor,hem de oyunu oynuyor olarak görünüyorsunuz.

Ll92bZ.png

Hızlı bir şekilde kartlar hesabınıza geliyor.Eğer rölanti diye kalıyorsa size idle master'in gelişmiş sürümünü vereceğim.İdle master'in normal sürümüyle gelişmiş sürümü arasında neredeyse hiçbir fark yoktur,sadece rölanti hatasına çözüm olarak verdim.

36yNE0.png

İdle master'in gelişmiş sürümü Bkz;https://github.com/JonasNilson/idle_master_extended/releases Sitesine giriyoruz.

mMvdR4.png

Resimde de yuvarlak içine almış olduğum,idle_master_extended_v1.3.zip yazısının üstüne tıklıyoruz ve indirme işlemi başlıyor.Bunun kurulumu nasıl derseniz üstte anlattığım gibi yine aynı şekilde kuruluyor.Tek fark gelişmiş sürümünde ayarlar tam olarak Türkçe değil,bunun problem olacağını düşünmüyorum.
Bu gelişmiş sürüm ile hatasız kart kasarak işinizi halledebilirsiniz.Başka hatalar olursa yahut aklınıza takılan sorular olursa özel mesaj yahut konunun altına yazarak sorabilirsiniz.
Eğer idle master'in kaynak kodlarını incelemek isterseniz Bkz; https://github.com/jshackles/idle_master
İyi forumlar.
Saygılarımla,iLab

Son düzenleme:

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,195
1,115
JİGK
level kasma değilde kart düşürme değilmiydi bu :D bazen hatalar oluyor programın kendisinde

14 Nis 2019
172
1
İstanbul
Programı çoğu kişi biliyor ancak bazıları nasıl kullanacağı hakkında bilgi sahibi değil veya hata alıyorlar. Açıklayıcı ve basit güzel bir anlatım olmuş ellerinize sağlık.

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
24
Ankara
Steam envanterinizdeki çöp itemlerinizi mücevhere döndürerek , mücevher ile kart takası yapan kullanıcılarla da takasa girerek hızlı level atlayabilirsiniz. Böyle level atlamanız daha kolaydır çünkü size direk set vereceklerdir.
İsterseniz onlara csgo keyleri atarakta yapabilirsiniz

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Steam envanterinizdeki çöp itemlerinizi mücevhere döndürerek , mücevher ile kart takası yapan kullanıcılarla da takasa girerek hızlı level atlayabilirsiniz. Böyle level atlamanız daha kolaydır çünkü size direk set vereceklerdir.
İsterseniz onlara csgo keyleri atarakta yapabilirsiniz

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler ammavelakin envanterimizde çok eşya yok bildiğiniz gibi,zaten bir koleksiyon kartı 1200 cevher olduğu için bu yöntem daha mantıklı.İyi forumlar.

DemirBeY10

Üye
30 Tem 2017
239
1
Pasifik

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler ammavelakin envanterimizde çok eşya yok bildiğiniz gibi,zaten bir koleksiyon kartı 1200 cevher olduğu için bu yöntem daha mantıklı.İyi forumlar.
Aynen hocam bu yöntem daha mantıklı cevherle falan uğraşmana gerek kalmıyor bilgi için sağolun deneyeceğim

TH34MUS

Katılımcı Üye
16 Ocak 2019
717
1
nowhere
Bende hala rölanti diyor. Ben sadece bir şeyleri bedavaya kazanmak için bu işe girdim ve steam hesabımda oyun da kayıtlı. Extended de indirdim fakat hala bişi kazanamıyorum.

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
24
Ankara

Bu yöntemin mantıksız olduğunu ileri sürmedim lakin anlatmak istediğim bu yöntemle sadece kart toplayabilirsiniz asla o kartlardan set yapamazsınız çünkü steamin ilerleme mantığında size tam bir set düşürmez yani demem o ki csgo oyununda set yapmanız için 5 karta ihtiyacınız vardır ve oyun size 3 kart düşürme imkanı sağlar siz geri kalan 2 kartı parayla veyahut takas yoluyla elde edersiniz .

Clooxer

Yeni üye
28 Nis 2019
42
0
kart düşürme programı. Tabi düşürdüğünüz kartları birleştirince level atlıyosunuz. Benimde hesabımda kullanan çok insan var banlanma felan söz konusu olmadı henüz. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.