Mobil Tek tiklama ile androide sizabilecegim yöntem var mi

18 Şub 2011
62
0
Samsun
Arkadaslar merhaba.

NOT : Lutfen ahmyth, spynote gibi popüler ama telefon üzerinde manuel izin gerektiren uygulamalari onermeyin. Konuya hakim olanlar yazsin.

Arkadaslar kisa tutmaya calisicam. Yapmak istedigim sey, telefona gönderecegim bir link veya fotografi bir kez tiklatarak kurbana yedirmek ve sorunsuzca calistirmak. Baslik herseyi anlatiyor. Kurban bunu tiklayacak, ve telefonuna sizip sms, konusma kayitlari, gps, ... hepsine erisecegim.

Hedef kisi ile ayni wifi agini kullaniyorum. Modem zyxel. Port acabilirim, hatta gerekiyorsa statik ip de satin alabilirim. Hedef kisinin telefonunda bilinmeyen kaynaklar acik, antivirüs aktif. Fud lama ile antivirüsü asabilirim, binder ile de gerekirse dosya seklini degistirebilirim.

Simdi, kurbanin telefonuna gönderecegim bir link veya resimle, yalnizca bir kez tiklayip gereken tüm izinleri kendi kendine arkaplanda verecek bir seye ihtiyacim var. Program veya yöntem. Program öncelikli tercih.

Böyle birsey dünyada icat edilmedi diyenler lütfen "kali linux kage" baksinlar. Ben kage aracini kullanmayi düsündüm ama daha da gelistirilmisi lazim, mesela konusmalari dinleyip kaydedebilecek birsey olabilir. Premium olabilir sorun degil, Yeter ki hakkini versin rat denilen seyin.

Darkomet rat izin hic izin gerektirmiyor gibi birseyler okudum. ne derece dogru bilmiyorum. Bir tane bile izin ISTEMEMELİ.

Lütfen bilgi sahibi olanlar yazsin. tesekkürler.

18 Şub 2011
62
0
Samsun
hocam linki inceledim fakat video gizli. Ilgınız icin de tesekkür ederim. Aradigim tam olarak böyle birsey sanirim. Abonelik istegi gönderdim siteye bekliyorum.

Arkadaslar konu günceldir bu arada. LUTFEN YUKARIYI TAMAMEN OKUYUP ÖYLE YAZALIM.

18 Şub 2011
62
0
Samsun
Arkadaslar yogun ugraslarim sonucu kali ye armitage aracini kurarak test ettim. Asagidaki linkte verdigim yöntem, sadece java tarayicilarda calisiyor.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=gBGVyPlkGHE&feature=youtu.be[/ame]

Tuhaf, bilgisayarda firefox üzerinde calisiyor, linke sadece bir kez tiklasam dahi baglanti geliyor, ama androidde firefox üzerinde calismiyor.
Güvenlik diyecegim ama güvenligi de devre disi biraktim telefonda. Neden yapamiyorum anlamadim. Bilen varsa yardimci olsun lütfen. Veya baska bir arac varsa kali de kullanabilirim. Ama sadece bir kez tiklandiginda sizilmasi lazim, hicbir izin istemeden.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,426
7
2,039
35
Osmaniye 80
Merhaba dostum.
Xspy işini görür antilere yakalanmiyor
Yapilmasi gereken uyg hedef kisiye yuklenmeli ve rehber,mesajlar i okuyabilirsin.
2.versiyonu yayinliyamadim halen 1. De

Gelelim soruna.
Tercubem ve deneyimim ile acik ve net cvp verim. Tek bir tiklama ile yapabilecegin birsey yok.
Ne yazikki boyle kestirip atmak istemem ama sonuc budur.

Kolay gelsin

18 Şub 2011
62
0
Samsun
hocam piyasadaki premium programlarin bilindigi üzere hepsi fiziksel erisim gerektiriyor.

ama tahminimce bunu dünyada tek tiklatarak, belki de hicbir tiklamaya bile gerek biraktirmadan yapabilen birileri vardir, cünkü s protokoli asilamaz birsey olmamali. mutlaka zaafiyet noktalari olmali. öyleyse bilen birileri de olabilir. belki cinde belki bu sitede belki baska bir yerde, ulasabilir miyim bu bilgiye, bilemem.

daha birkac sene öncesi token acigi ile facebook hesaplarinin keklik gibi nasil avlandigini gördük. kimbilir, kimler kullandi o acigi sessizce, herkes mümkün degil böyle birsey diyorken.
sahit olmadigimiz birsey yoktur anlamina da gelmez !

hepimizin bildigi gibi en güvenilir sistem fisi cekili sistemdir. digerleri en'in altindadir.

Son düzenleme:

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F
Bende bu tür vakaları duydum daha geçen adam sadece bir linke tıkladığı için telefonuna sızılmış ordan ağa ordan tüm cihazlara bununla bir kaç kişide karşılaştım nasıl yapıldığını tam bilmiyorum ama saycheese toolu ile karşı tarafın kamerasını hackleyebilirsin ama linki ngrok .io olduğu için karşı taraf tıklamayabilir ben oyun diye yutturmuştum hani sonu io ile biten oyunlar var ya obirde toolda sitenin indexini değiştirebilirsin fakat tool açık olduğu sürece kullanılabilir yani normal bir link gibi değil kolay gelsin

Son düzenleme:

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Selamlar, öncelikle link ve fotoğraf ile hedefe trojan yedirmeye çalışıyorsunuz sanırım. Link ise githubda’ki ngrok araçlarını kullanabilirsiniz. Fotoğraf için ise fotoğraf’a yanılmıyorsam ****sploit ile trojan eklenebiliyordu.

[ame="https://m.youtube.com/watch?v=Qc6i-nNAvgk"]https://m.youtube.com/watch?v=Qc6i-nNAvgk[/ame]

qphoenix

Üye
23 Nis 2019
220
20
aynı ağda olduğu için beef ve ettercap deneyebilirsin link ile hacklenebiliyor :)
bunun için youtube teknoloji ve savunma kanalına bakabilirsiniz video eski ve sürüm farkı var ama işine yarayacağını düşünüyorum

18 Şub 2011
62
0
Samsun
Arkadaslar yapmaya calistigim islem "ANDROID'e tek tiklama ile sizma "

Başlik herseyi kisaca acikliyor arkadaslar, ilk mesajimda herseyi detayli ve net bir sekilde anlattim, konuyu okumayan en azindan basligi tam olarak okusun ve lütfen sadece android icin cözüm önerisinde bulunalim. Window degil !

Tesekkürler

Arkadaslar konu günceldir. Sadece android icin arayistayim lütfen ilk mesajimi okuyup ona göre yazalim.
Premium bir program/yazilim da olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
18 Şub 2011
62
0
Samsun
Senin dediğin şey işe gitmeden maaş yatar mı olayıyla aynı. Öyle kolay olsaydı o işler şuan herkesin telefonu birer botnet/zombi kurbanıydı.Boş yere vaktini de harcama.

İse gitmeden de maas yatabiliyor artik, önce is geliyor sonra da maas :)

Ayrica o isler öyle kolay degil. hatta hic kolay degil. Hatta imkansiza yakin, ama imkansiz da degil cünkü yoklugu ispanlanmamis. Zorluklar kücük adimlarla atilir, atlayarak degil.

Cok degil, birkac yüzyil önce dünya yuvarlak olmali diyenlerin kafasini kesiyorlardi. Dünyanin yuvarlak olusunun ispati yoktu ortada, olmadigi icin düzdür diyorlardi. Belki de kabullenemiyorlardi yuvarlak olusunu dünyanin :)

Android, linux üstünde yüzen kocaman birsey. Bu tür bir acik olmasi cok da imkansiz olmamali.
Bulabilecegim tüm materyalleri degerlendirecegim.

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
İse gitmeden de maas yatabiliyor artik, önce is geliyor sonra da maas :)

Benim söylemek istediğim o değildi. Ama konuyu başka yerlere çekiyorsun.

.Ayrica o isler öyle kolay degil. hatta hic kolay degil. Hatta imkansiza yakin, ama imkansiz da degil cünkü yoklugu ispanlanmamis. Zorluklar kücük adimlarla atilir, atlayarak degil.

Android, linux üstünde yüzen kocaman birsey. Bu tür bir acik olmasi cok da imkansiz olmamali.
Bulabilecegim tüm materyalleri degerlendirecegim.
Evet açık olabilir ama sen açık bulmaya çalıştıkça o sistemi mükemmelştirmeye çalışan birileri de var. Yani bu o kadar kolay değil. Senin burda bizden istediğin şey Google firmasında açık var mı varsa söyleyin ben yararlanayım demekle aynı.. Kimse sana vermez böyle bir zafiyet varsa bile. İstediğin şeyi asla elde edemezsin;en azından bu forumda.
Kolay gelsin

18 Şub 2011
62
0
Samsun
Evet açık olabilir ama sen açık bulmaya çalıştıkça o sistemi mükemmelştirmeye çalışan birileri de var. Yani bu o kadar kolay değil. Senin burda bizden istediğin şey Google firmasında açık var mı varsa söyleyin ben yararlanayım demekle aynı.. Kimse sana vermez böyle bir zafiyet varsa bile. İstediğin şeyi asla elde edemezsin;en azından bu forumda.
Kolay gelsin

Evet zaten güvenlik sistemleri genelde acik bulmaya calisan kisilerden istifade ediyorlar. Acigi yazilimci buluyor, bir süre kullaniyor, ortaya cikinca da hemen acigi ve cevresini kapatiyorlar.

kimseden hazir bir cözüm istegim yok. Cünkü bu, hazir bulunamayacak kadar ulasilmasi güc bir cözüm. Zaten böyle birsey varsa bilen kullanan vermek istemez, verirse de karsiligini ister. Öyle ise karsiligini alacagi icin verebilir.
Bu siteden istedigim seyi elde etmemin cok zor oldugunu, hatta imkansiza yakin oldugunu biliyorum. Ama edemeyecegimin garantisi de yok. Bu forumdan elde edemezsem de belki birileri yönlendirebilir.

Mikrodenetleyicilerle ilgili bir vakit önce bana bir program gelmisti. Program kod korumaliydi. Koskoca mikrodenetleyici üreten firma kod korumasini bosuna mi koymus ? Elbette hayir. Amac güvenliklerini biraz daha arttirmak.
Kaynak kodunu vermiyordu üreten kisi.Ama kod korumasi ile isim olamazdi, cünkü guvenli tabir edilen yerin girisinde koruma vardi. o zaman baska bir yol bulmaliydim.

Biraz isrardan sonra hex kodu verildi, disasm yapilip ancak öyle kullanilabilirdi. Komutlardan bahsetmiyorum bile.
Hex kodunu decompile ettigimde önüme koskoca bir binary kod cikmisti, kodlari degistirip derlenmis kodu geri döndürdüm. Sizin gibi basta bircok kisi imkansiz diyordu bunun icin, ama yolu vardi. Para ile yapilacak birsey de degildi zaten, kimse ugrasmadi. Cünkü yapilabilecegine ihtimal bile vermiyordu cogu kisi.
Cözüm ayrintida gizliydi. Binlerce ayrintinin bir tanesinde.

Tekrarlamaya gerek var sanirim, en güvenilir sistem fisi cekili sistemdir.

Fa4eHesap

Yeni üye
3 Ocak 2020
35
0
35 1/2
Merhaba dostum.
Xspy işini görür antilere yakalanmiyor
Yapilmasi gereken uyg hedef kisiye yuklenmeli ve rehber,mesajlar i okuyabilirsin.
2.versiyonu yayinliyamadim halen 1. De

Gelelim soruna.
Tercubem ve deneyimim ile acik ve net cvp verim. Tek bir tiklama ile yapabilecegin birsey yok.
Ne yazikki boyle kestirip atmak istemem ama sonuc budur.

Kolay gelsin

Dostum Xspy linkini atabilme imkanın var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.