Tekil Hit botu [Programsız]

KORSAN HACK

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
680
0
Kıbrıs
İnternete dolaşırken böyle bişey buldum denedim ve çalıştı sizinle paylaşmak istedim belki işinize yarar kullanımı gayet basit
KORSAN HACK
Lafı fazla uzatmadan anlatim

Bu Bot Hit Kasmaya Yarar. Yani Tıklanma Sayısını Arttırır. Tekil Hit'dir Sadece Tıklanmayı arttırır.
Nasıl Yapılır?
Vericeğim linkten siteyi girip
aşşağıya gelin ve URL Bölümüne Blog'unuzun veya Sitenizin Adresini yazın ve ne kadar tıklanma istiyorsanız yazın ve başlatın Hit Sayacının Arttığını Görebilirsiniz. ben bloguma yaptım bloggerdan kontrol ettiğimde gerçekten oluyor

KORSAN HACK
bir sorununu olursa veya yapamassanız mesaj attın yardımcı olurum

Site ye gitmek için tıkla

İşinize yaradı ise bir
post_thanks.gif
fazla görmeyin

Konu yeri yanlış ise yetkililer doğru yere taşısın lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.