telif den kapanan bir instagram hesabı açma

ayberk96

Yeni üye
2 Ara 2020
19
8
Trabzon
Digitürk, 4 sene emek verdiğim Instagram hesabıma telif attı ve kapandı. Halbuki hesabımda telif yiyecek hiçbir şey yok tamamen özgün içerikler. Kendilerine durumu anlatıyorum yardımcı olmuyorlar.. hesabı nasıl açabilirim yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Digitürk, 4 sene emek verdiğim Instagram hesabıma telif attı ve kapandı. Halbuki hesabımda telif yiyecek hiçbir şey yok tamamen özgün içerikler. Kendilerine durumu anlatıyorum yardımcı olmuyorlar.. hesabı nasıl açabilirim yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler
Öncelikle Merhaba, İyi Forumlar, İyi Çalışmalar;

Olayı tam olarak bilmiyorum. Ama anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım. Öncelikle bu dediğin olay da Digitürk gereksiz yere attıysa gerekli kanıtları ile instagram destek maillerine ulaşmayı deneyebilirsiniz. Onun yanında da Digitürk firmasına mail olarak ulaşmaya çalışabilirsin. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. Şimdiden kolay gelsin. Tekrardan iyi forumlar, iyi çalışmalar, iyi günler :).

Aronis

Üye
10 Tem 2021
182
189
Atatürk'ün izinde
Umarım yardımcı olabilmişimdir

Merhaba üye öncelikle diğer yetkililerin de dediği gibi mail adreslerinden ulaşabilirsin veya orada yanlış bilmiyorsam telif hakkına itiraz edebilmen için bir buton var o sana yardımcı olabilir maillerin yani sıra birde itiraz butonuna basarsan belki itirazın daha ön sıraya gelir maili ingilizce atmayı unutma instagramda türkce dik desteği olsa bile bunlar önce sistem sonra da yetkililer inceliyor yetkililerin sorununu daha iyi anlayabilmesi için İngilizce yazman daha iyi olur umarım yardımcı olabilmişimdir iyi forumlar.

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
873
merhablar oncelikle eger soylediginiz gibi haksiz yere hesabinin kapandiysa ve Instagram hesabinizi ticari bir amacla kullaniyor iiseniz yani reklam v.s aliyor iseniz budurumda digiturk size maddi zarar vermis olur ve yasal prosedurle tazminat alabilirsiniz ayriyeten durumu digiturk yonetimine mail olarak yollayin ki mailinize geri donus yapilicakmi orasida mechul birinci onceliginiz instagramin destek hatti olmasini oneririm gecmis olsun hesabiniza en kisa surede erismeniz dilegiyle

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,597
410
KATO DAĞI
Merhabalar değerli üye artık eskisi gibi telif methodunu fazla kullanan kimse kalmadı yapanlarda işin ehli oluyor genelde açmak çok zordur ama bazı methodları var.

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,176
277
Ötüken🇹🇷
Malesef teliften kapanan hesapların açılması çok zor.Ücret karşılığı yaptığını söyleyenler var fakat ne kadar doğrudur bilmiyorum.Siz kendi çabanızla ispatlayabilirseniz haklı olduğunuzu belki açılır.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Büyük Firmaların hesaplara attığı Telifler genel'de biraz zor açılır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.