Termux da Kali Linux nasıl kurulur 2023 Yeni

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22

merhaba arkadaşlar ben sefilbilo23 termux da kali linux nasıl kurulur onu sizlerle paylaşmak istedim sadece ağ ayarları olmadığı için küçük bir not bırakacam

NOT: termux da kali linux kurmak isterseniz mutlaka cihazınız rootlu olması lazım aksi taktir de kali linux bir işe yaramaz termux da eğer doğrudan da kurmak isterseniz ses tuşma ve kapatma tuşu ile basılı tutup cihazınıza kali linux kurabilirsiniz tabiki bu telefonuzun garantisini silecektir ve kurmayı bilmeyenlere de büyük riskler acabilirsiniz başınıza ,​

diğer videolarıma da göz attın​

Moderatör tarafında düzenlendi:

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,224
900
22
Rootsuz şekilde de kurulumlar var keşke konunda onlara da yer verseydin, eline sağlık
kurulum var evet de ağ ayarlarina wi-fi kurmasını bulamadım pek çok araştırdım bulamadım sonra bi yabancı makale de rootlu cihyazlar da geçerli diye bi video izledim ondan not ekledim boşuna hefes etmesinler diye bazıların bilgisayarı olmadığı için üzülmesini de istemedim teşekkür ederim ☺️☺️😊

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459

merhaba arkadaşlar ben sefilbilo23 termux da kali linux nasıl kurulur onu sizlerle paylaşmak istedim sadece ağ ayarları olmadığı için küçük bir not bırakacam

NOT: termux da kali linux kurmak isterseniz mutlaka cihazınız rootlu olması lazım aksi taktir de kali linux bir işe yaramaz termux da eğer doğrudan da kurmak isterseniz ses tuşma ve kapatma tuşu ile basılı tutup cihazınıza kali linux kurabilirsiniz tabiki bu telefonuzun garantisini silecektir ve kurmayı bilmeyenlere de büyük riskler acabilirsiniz başınıza ,​

Valla helal olsun sefil bilo guzel konu ama metin olarak hazirlasan daha iyi olurdu

ERDEMHOGUS

Yeni üye
15 Şub 2021
26
4

eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.