Termux & Linux Wordlist Oluşturma (Sorunsuz)

Shafizada

Katılımcı Üye
22 Kas 2021
289
67
Azerbaijan, Sumqayit
Merhaba değerli konuklarım. Ben Shafizada! Bu gün sizlere sorunsuz çalışan wordlist oluşturma toolundan bahsedicem. Konu işinize yaradıysa beğene bilirsiniz. Konu şahsidir ve bana aitdir.

Peki ya bu Wordlist Nedir? (Sadece bu bilgi başka siteden alınmıştır)

Wordlist, içerisinde birçok farklı sözcük ve şifre kombinasyonunu barındıran kelime listesidir. Bu kelime listeleri şifre kırmaya yönelik saldırılarda kullanılarak kullanıcıların şifrelerini ele geçirmeye yardımcı olur. Wordlist dosyaları genellikle şifre için yapılan saldırılarda ve kaba kuvvet (Brute-Force) benzeri yöntemlerde kullanılır. Wordlist’in içerisindeki kelime kullanıcının şifrelerinden biri olması durumda saldırı sonuçlanır. Eğer Wordlist kullanıcının şifresini içermiyorsa tamamen kullanışsız olur bu sebepten dolayı daha geniş Wordlist yapılan saldırıların başarısını arttırma konusunda oldukça önemlidir.

Wordlist Terminalda Nasıl Oluşturulur?
İlk önce terminalimizi açıyoruz ve ardından komutları yazıyoruz 😀

Linux:
apt update & & apt upgrade
apt install git
apt install python
apt install python2
apt install python3
(Yuxaridaki python indirme komutlarını bir arada da yazs bilrsiniz.)
git clone
cd
ls
cd cupp
python3 cupp.py -i

Termux:
Termux kurulumh içinde aynı komutlar geçerlidir lakin apt install kısımları pkg install olarak yazılacaktır.

Bilgileri doldurarak sonda sizden istediği random numara filan ekleyelemmj gibi sorularada yanıt vererek wordlistinizi oluşturmuş olucaksınız. Sizden talep etdiği kurbanım adı kısmına ne yazarsanız, wordlist txt dosyanızın ismi o olur. Mesela Kurbanın ismi Zeynep, o zaman dosya ismi zeynep.txt

Anlayışınız için teşekkürler.
Gta V, Cyberprunk2077, FIFA 19 gibi oyunları nasıl sadece wifi ile telefon veya bilgisayarda oynarız hakkında konu gelsinmi? Hemde oyun satın almanıza ihtiyaç yok ve tamamen ücretsiz! Cevaplarınızı bekliyorum.

Noodix

Yeni üye
7 Eyl 2022
8
2
Merhaba değerli konuklarım. Ben Shafizada! Bu gün sizlere sorunsuz çalışan wordlist oluşturma toolundan bahsedicem. Konu işinize yaradıysa beğene bilirsiniz. Konu şahsidir ve bana aitdir.

Wordlist, içerisinde birçok farklı sözcük ve şifre kombinasyonunu barındıran kelime listesidir. Bu kelime listeleri şifre kırmaya yönelik saldırılarda kullanılarak kullanıcıların şifrelerini ele geçirmeye yardımcı olur. Wordlist dosyaları genellikle şifre için yapılan saldırılarda ve kaba kuvvet (Brute-Force) benzeri yöntemlerde kullanılır. Wordlist’in içerisindeki kelime kullanıcının şifrelerinden biri olması durumda saldırı sonuçlanır. Eğer Wordlist kullanıcının şifresini içermiyorsa tamamen kullanışsız olur bu sebepten dolayı daha geniş Wordlist yapılan saldırıların başarısını arttırma konusunda oldukça önemlidir.

Linux:
apt install git
apt install python
apt install python2
apt install python3
git clone
cd
ls
cd cupp
python3 cupp.py -i

Termux:
Termux kurulumh içinde aynı komutlar geçerlidir lakin apt install kısımları pkg install olarak yazılacaktır.

Bilgileri doldurarak sonda sizden istediği random numara filan ekleyelemmj gibi sorularada yanıt vererek wordlistinizi oluşturmuş olucaksınız. Sizden talep etdiği kurbanım adı kısmına ne yazarsanız, wordlist txt dosyanızın ismi o olur. Mesela Kurbanın ismi Zeynep, o zaman dosya ismi zeynep.txt

Gta V, Cyberprunk2077, FIFA 19 gibi oyunları nasıl sadece wifi ile telefon veya bilgisayarda oynarız hakkında konu gelsinmi? Hemde oyun satın almanıza ihtiyaç yok ve tamamen ücretsiz! Cevaplarınızı bekliyorum.
cupp da sifreyi bulursa nereye kaydediyor?

Razinax

Üye
6 Eyl 2022
53
23
Termux tan wordlist oluşturduktan sonra bir brute force tool'u indirin ve indirdiğiniz toolu çalıştırın oraya saldırı yapacağınız kişinin eğer instagram için bir tool indirdiyseniz kurbanın saldırı yapacağınız kişinin instagram hesabını girin ve sonra wordlist konumunu belirtmenizi isteyecek örn: /Desktop/brutefoce.txt gibi (bilmeyen olursa diyedir.)

Son düzenleme:

Noodix

Yeni üye
7 Eyl 2022
8
2
Termux tan wordlist oluşturduktan sonra bir brute force tool'u indirin ve indirdiğiniz toolu çalıştırın oraya saldırı yapacağınız kişinin brute force hesabı gelecek oradan wordlistin konumu belirteceksiniz örn: /Desktop/brutefoce.txt gibi (bilmeyen olursa diyedir.)
teşekkür ederim de çalişan bi brute force tool varmidir acaba??

Razinax

Üye
6 Eyl 2022
53
23
Evet var tek yapmanız gereken google'a Termux Brute Force Git hub yazmak bazı örnek toolar:

Deneyin bunlar benim bildiklerim daha internette çokça var.

Rage¿

Yeni üye
2 Kas 2023
4
2

Linux:
apt install git
apt install python
apt install python2
apt install python3
git clone
cd
ls
cd cupp
python3 cupp.py -i

Termux:

Merhaba herşeyi yaptım ama nasıl çalışırtircam bilmiyorum yardım edicek var mı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.