Termux phishing

HELLOBOYS

Katılımcı Üye
2 Ara 2019
326
4
MERHABALAR EFENDİM BEN HELLOBOYS BUGÜN SİZLERE TERMUX'DAN TÜRK SPLOİT İLE İNSTAGRAM PHİSHİNG NASIL YAPILIR ONU GÖSTERİCEM.

1) pkg install git
2) pkg install python
3) pkg install python2
4) git clone https://github.com/yamanefkar/Turk-Sploit

EVET UYGULAMAMIZ İNDİRDİK
ls komutunu yazıyoruz ve karşınıza Turk-Sploit geliyor sonra ise

5) cd Turk-Sploit
6) bash requirements.sh
7) bash tst.sh

7.KOMUTUMUZU YAZIP İÇİNE GİRİYORUZ SONRA İSE 01 KOMUTU İLE İNSTAGRAM'A GİRİYORUZ VE KARŞIMIZA İNSTAGRAM PHİSHİNG GELİYOR TEKRAR 01 YAZIYOR PORT İSTİYOR FARK ETMEZ 4 VEYA 5 HANELİ BİR PORT YAZALIM. SONRA İSE BİZE KOD VERİYOR UNUTMAYINIZ insta01 KOD BUDUR
SONRA KARŞIMIZA YENİ YER GELİYOR
LİNKİMİZİN ONLİNE OLDUGUNU YEŞİL YAZI İLE ANLIYORUZ. VE SONU .İO İLE BİTEN EN ALTTAKİ LİNKİ SEÇİYORUZ KURBANIMIZA ATIYORUZ LİNKİMİZİ GİRDİGİNDE SİZE UYARI VERİYOR PROGRAM (SARI YAZI İLE 404 NOT FOUND) YAZIYOR BİLGİLERİ GİRDİGİNİ GÖRMEK İÇİN YENİ TERMUX SEKMESİ AÇIYORUZ VE bash tst.sh KODUNU YAZIYORUZ SONRA İSE 00 KODUNU YAZIYORUZ VE GELEN YERE İSE insta01 KODUNU YAZIYORUZ BİLGİLER GELİYOR HAYIRLI GÜNLER YARARLI OLDUYSA TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYINIZ.!:))

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,607
-Türkistan-
MERHABALAR EFENDİM BEN HELLOBOYS BUGÜN SİZLERE TERMUX'DAN TÜRK SPLOİT İLE İNSTAGRAM PHİSHİNG NASIL YAPILIR ONU GÖSTERİCEM.

1) pkg install git
2) pkg install python
3) pkg install python2
4) git clone https://github.com/yamanefkar/Turk-Sploit

5) cd Turk-Sploit
6) bash requirements.sh
7) bash tst.sh

7.KOMUTUMUZU YAZIP İÇİNE GİRİYORUZ SONRA İSE 01 KOMUTU İLE İNSTAGRAM'A GİRİYORUZ VE KARŞIMIZA İNSTAGRAM PHİSHİNG GELİYOR TEKRAR 01 YAZIYOR PORT İSTİYOR FARK ETMEZ 4 VEYA 5 HANELİ BİR PORT YAZALIM. SONRA İSE BİZE KOD VERİYOR UNUTMAYINIZ insta01 KOD BUDUR
LİNKİMİZİN ONLİNE OLDUGUNU YEŞİL YAZI İLE ANLIYORUZ. VE SONU .İO İLE BİTEN EN ALTTAKİ LİNKİ SEÇİYORUZ KURBANIMIZA ATIYORUZ LİNKİMİZİ GİRDİGİNDE SİZE UYARI VERİYOR PROGRAM (SARI YAZI İLE 404 NOT FOUND) YAZIYOR BİLGİLERİ GİRDİGİNİ GÖRMEK İÇİN YENİ TERMUX SEKMESİ AÇIYORUZ VE bash tst.sh KODUNU YAZIYORUZ SONRA İSE 00 KODUNU YAZIYORUZ VE GELEN YERE İSE insta01 KODUNU YAZIYORUZ BİLGİLER GELİYOR HAYIRLI GÜNLER YARARLI OLDUYSA TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYINIZ.!:))

Reis link vermiyor

Xordobereli

Yeni üye
1 Ara 2022
8
2

1) pkg install git
2) pkg install python
3) pkg install python2
4) git clone GitHub - yamanefkar/Turk-Sploit

5) cd Turk-Sploit
6) bash requirements.sh
7) bash tst.sh

sisteme giriyorum ama php server ngrok servisi başlamıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.