THT-Captcha solved

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
GbN9NI.png

M5QeYw.png

lC2qkH.png

DeneyimsizDenek
Sizcede sitenin captcha sistemi biraz eskide kalmadı mı ?

Kodları isteyen yoruma veya özel mesaj yoluyla iletişim kurabilir.

Kodları parçalama işleminde kütüphane kullanılmamış kendim tarafından yazılmıştır.

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Ne bu hakaret mi? Sadece kolayca çözülebildiğini söyledim. Ne gerek var o zaman koymaya. İyi günler.

Hayır yahu size bir hakaret yok. Bakmayın goygoy yaptığıma arkadaşlarıma ilettim değişiklik yapalım mı diye konuşuruz. Demek istediğim, çok ciddi kafa yorduğumuz bir mesele değildi. Basit denemeleri absorbe etsek yeterliydi bizim için. Onu da sağladı.

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
Hayır yahu size bir hakaret yok. Bakmayın goygoy yaptığıma arkadaşlarıma ilettim değişiklik yapalım mı diye konuşuruz. Demek istediğim, çok ciddi kafa yorduğumuz bir mesele değildi. Basit denemeleri absorbe etsek yeterliydi bizim için. Onu da sağladı.
Çünkü sitenin kodlaması kolayca post göndermeye uygun. Captcha olayını hallettikten sonra geriye kalan tek sıkıntı 5 deneme hakkı. Onu da 5denemede bir proxy ile halledilebiliyor. Sadece brute force a güvenlik önlemi olarak söylüyorum.(Kullanıcı adı Username olduğu için sadece şifre kısmına brute atılarak hesap düşürülebilir.) Tekrardan iyi günler hayırlı geceler.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Çünkü sitenin kodlaması kolayca post göndermeye uygun. Captcha olayını hallettikten sonra geriye kalan tek sıkıntı 5 deneme hakkı. Onu da 5denemede bir proxy ile halledilebiliyor. Sadece brute force a güvenlik önlemi olarak söylüyorum.(Kullanıcı adı Username olduğu için sadece şifre kısmına brute atılarak hesap düşürülebilir.) Tekrardan iyi günler hayırlı geceler.

Tamamdır. Aslında farkında olup uğraşmadığımız bir detaydı ama sayenizde gündeme gelmiş olacak. Bir konuşalım belki değişiklik yaparız. Asıl iş adminde yine nihayetinde. Farklı öneriniz olursa özelden gönderin. Size bir hakaretim yok ama yanlış anlaşılmasın. Aksine bu şekilde ne kadar dönüt alırsak o kadar sevindirir bu beni.

İyi geceler dilerim. Konuyu kapatıyorum çözdüğümüzü düşünerek. Yeni bir şey olursa özel mesaja açığım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.