THT Kullanıcı Bilgileri API'yı

Lanson

Yeni üye
13 Ocak 2019
12
0
Samsun <3 55
Selam Millet!
Bugün Size BENİM yapmış Olduğum THT Api'yını Göstereceğim
Öncellikle Size nasıl çalıştığını Anlatayım:
https://www.turkhackteam.org/members/<id'ni>.html linkinden Sizin Bilgilernizi çekip JSON halinde paylaşıyor...

Ve Böle JSON olarak Geri geliyor:​
bVz95d.png

Peki Nasıl Kullanabiliriz??
https://tht-api.glitch.me/api/tht/<ID> Url'yi Girerek Kullanabilirsiniz bknz =>
dvyM5V.png

Peki ID'mizi nereden Öğreneceğiz??
Profilinize girerek Bulabilirsiniz bknz. =>
5a5qdj.png

Benim Bu Forumda açtığım Ilk Konu Tavsiye ve Önerilerinizi Beklerim

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa
Elinize sağlık, "status" yerine "durum" yazabilir misiniz, "Online" yerine de "açık" gibisinden. Güzelim Türkçemizi bu şekilde kullanalım. Api gayet güzel hangi dil ile yazdınız acaba? Birkaç özellik daha eklenebilir. Yardım merkezinde bulunan 20 konu başlığının listelenmesi, bulunan kategorilerin listelenmesi gibi.

Rmznyldz7

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
553
1
baslangic icin guzel konu ama genelde yapilan scriptler yada calismalar ihtiyac odakli oluyor bu yaptigin calisma cok gerekli oldugunu dusunmuyorum zaten isteyen baskasinin profil bilgilerine kolaylikla bakabilir

Lanson

Yeni üye
13 Ocak 2019
12
0
Samsun <3 55
Elinize sağlık, "status" yerine "durum" yazabilir misiniz, "Online" yerine de "açık" gibisinden. Güzelim Türkçemizi bu şekilde kullanalım. Api gayet güzel hangi dil ile yazdınız acaba? Birkaç özellik daha eklenebilir. Yardım merkezinde bulunan 20 konu başlığının listelenmesi, bulunan kategorilerin listelenmesi gibi.

Status ,Online gibi kelimeleri tabikide Değiştiririm. Api'yı Javascript ile yazdım Birazdaha Geliştireceğim :D Sağolun önerileriniz için

Lanson

Yeni üye
13 Ocak 2019
12
0
Samsun <3 55
baslangic icin guzel konu ama genelde yapilan scriptler yada calismalar ihtiyac odakli oluyor bu yaptigin calisma cok gerekli oldugunu dusunmuyorum zaten isteyen baskasinin profil bilgilerine kolaylikla bakabilir

Bu api'yın amacı Web projelerinde Kullanılması İçin Örneğin Baka Bir Sitede THT Forumunun Kullanıcıları hakkında Bilgi edinmek için.Veya react.js ile yapılmış uygulamalarda THT kullanıcıları hakkında Bilgi edinmek için. Belki Bazı kişilerin işine yarar diye yaptım Fakat İlerde geliştireceğim Konular Sıralanacak Linkler ile Birlikte vs.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.