Tht ye uyarladığım çizgi film şarkısı

Ontoloji

Üye
19 Mar 2018
73
0
İzmir
Kardeşim izliyordu bende şarkıyı sevdim Türk Hack Team' yarladım
Team(Tim diye okuyunuz.)

Her Şey Başladığında o uzay gemisi
Şimdi onun parmaklarında bir sürü güç gizli
Artık o süper güçlü ve sıradan biri değil

O Türk Hack Team.Hack Team

Artık Onu gördüğünüzde süpriz bekleyin.
Birden Bire sisteminizi hackleyecek o bilin.
Zayıf-Tuhaf-Hızlı Ve Güçlü
Her Kalba Girer…

Bütün Gücüyle Savaşa bildiğinde
Kötülüğün Düşmanı İnternetde
Hiç Durmaz Hesaplar Kesinlenince.
Bütün Bunları Yapabilir Kim Sizce…

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Çizgi Film izlemenin pek doğru olduğunu düşünmüyorum beyin yıkamaktan başka işleri yok. Şarkıya gelecek olursak açıkçası pek beğenmedim böyle şeyler yakıştıramıyorum lâkin emeğine saygı duyarım ellerine sağlık...

İyi günler.​

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Her Kalba Girer…

Kısmını

Her Sisteme Girer…

Olarak değiştirebiliriz :)

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
.

Çizgi Film izlemenin pek doğru olduğunu düşünmüyorum beyin yıkamaktan başka işleri yok. Şarkıya gelecek olursak açıkçası pek beğenmedim böyle şeyler yakıştıramıyorum lâkin emeğine saygı duyarım ellerine sağlık...

İyi günler.​

Her gece yatmadan 1 saat veya daha uzun süre istediğim kişinin hayatını hayal edip hislerini anlıyorum sadece beyin sulandırmıyormuş :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.