TikTok Hesabıma Erişemiyorum

Merve2023

Yeni üye
24 May 2024
5
0
Selamün Aleyküm.Tiktok Hesabıma malessef giriş yapamıyorum.Telefona code gelmiyor,Email Adressim”de giriş yapamıyorum.Tiktokla irtibata girdim yardımcı olmuyorla,yani şifremi sıfırlamak istemiyorlar.Bana hesabımı geri almak için yardımcı olurmusunuz.Benim için çok önemli bir hesab. Şimdiden çok Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,150
363
Selamün Aleyküm.Tiktok Hesabıma malessef giriş yapamıyorum.Telefona code gelmiyor,Email Adressim”de giriş yapamıyorum.Tiktokla irtibata girdim yardımcı olmuyorla,yani şifremi sıfırlamak istemiyorlar.Bana hesabımı geri almak için yardımcı olurmusunuz.Benim için çok önemli bir hesab. Şimdiden çok Teşekkür ederim.
Merhaba
Yaşadığınız Durum için üzgünüm şunları pek anlayamadım hesabınızı kurtarmak istediğinizde sizin telefon numaranız orada gözüküyor ancak kod mu gelmiyor? yoksa hesabınız başkasının eline mi geçti?

Merve2023

Yeni üye
24 May 2024
5
0
Merhaba.Telefon codunu yazıyorum çok denendiği için code göndermiyor maalesef.Email Adresse de şifreden dolayı giremiyoruz,yanlış şifre verildiği için.Tik tok gerçek hesab benim olduğunu teyitlendiğine rağmen şifremi sıfırlamıyor.Yani yardımcı olmak istemiyorlar.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,150
363
Merhaba.Telefon codunu yazıyorum çok denendiği için code göndermiyor maalesef.Email Adresse de şifreden dolayı giremiyoruz,yanlış şifre verildiği için.Tik tok gerçek hesab benim olduğunu teyitlendiğine rağmen şifremi sıfırlamıyor.Yani yardımcı olmak istemiyorlar.
ne kadar süreyle bir telefonunuza doğrulama kodu gönderdiniz? 24 saat bekledikten sonra hiç tekrar denediniz mi?

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,150
363
24 saat bekledikten sonra yinede denedim.Aynı şeyi tekrarlıyor.Çok denendiği için olmuyormuş.
Anladım. üzülerek belirteyim Bu tür durumlarla ilgili olarak, sadece TikTok yetkililerinin yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Çünkü buga girmiş bir hesabı yalnızca onlar düzeltebilirler. Sorununuzu çözmelerine yardımcı olabilecek yeni bir destek formu gönderebilirsiniz. Ancak, diğer kullanıcılar belki farklı yöntemler önerebilirler. Dilerseniz, konuyu takip ederek yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Ancak, benim kanaatim, sorunun yalnızca Tiktok'un destek ekibinin çözebileceği yönündedir.

Merve2023

Yeni üye
24 May 2024
5
0
Anladım. üzülerek belirteyim Bu tür durumlarla ilgili olarak, sadece TikTok yetkililerinin yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Çünkü buga girmiş bir hesabı yalnızca onlar düzeltebilirler. Sorununuzu çözmelerine yardımcı olabilecek yeni bir destek formu gönderebilirsiniz. Ancak, diğer kullanıcılar belki farklı yöntemler önerebilirler. Dilerseniz, konuyu takip ederek yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Ancak, benim kanaatim, sorunun yalnızca Tiktok'un destek ekibinin çözebileceği yönündedir.
Çok teşekkür ederim.Ama çok Mail yazdım biz çözemeyiz diyorlar.Mail yetkililerine ve Telefon yetkilerine başvurun diyorlar.Halbuki şifreyi sıfırlama yapsalar çözülecek.Allah razı olsun Yardımınız için.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,150
363
Çok teşekkür ederim.Ama çok Mail yazdım biz çözemeyiz diyorlar.Mail yetkililerine ve Telefon yetkilerine başvurun diyorlar.Halbuki şifreyi sıfırlama yapsalar çözülecek.Allah razı olsun Yardımınız için.
İnşallah en kısa sürede yaşadığınız bu tiktok sorununu aşarsınız. Başka bir konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda lütfen çekinmeden yardım merkezimize başvurun, elimizden gelen desteği sağlamaktan memnuniyet duyarız.​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.