Mobil Tiktok Kendi Hesaplarımla Beğeni/Takipçi Botu Nasıl Yaparım

Z3D1453

Üye
23 Ağu 2017
250
0
Herkese merhaba.

Abilerim şöyle bir program veya yazılım veya yapabileceğim birşey varmı mesela elimde tiktok hesapları var onları o programa yükliyeyim ve istediğim zaman istediğim bir kişiye onlara komut vererek takip ettireyim veya beğeni ve s. attırayım ?

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
Smm Panel Kurmalısın. İçerisine Oluşturduğun hesapları yüklersin ardından,
- Panelinin üzerinden istediğin hesaba oluşturduğun / yüklediğin hesapları yönlendirebilirsin.

Z3D1453

Üye
23 Ağu 2017
250
0
Kardeşim Smm panel diyorsunuz tamam giriyorum ama videolarda hep api den konu açılıyor satın alma falan ben elimde olan hesapları nasıl kısa yoldan veya ücretsiz olarak yönetip istediğim hesabı takip ettirebilirim ? Veya o hesaplarla beğeni attırabilirim ? Yani smm panel kurunca da yine api falan gerek galiba ödeme yapmam gerek neden ben zaten bu hesaplarla tek tek giriş yapsam bedava şekilde istediğimi elede ediyorum sadece toplu şekilde yönetmem gerek bir çözüm varmı acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.