Tor Browser Bağlanma Girişimi Hatası Çözüldü !!!

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
1,261
localhost/admin.php
Arkadaşlar son günlerde bakıyorumda bu hatayı alan arkadaşlarımız çok oluyor

yaff.png

Şimdi Bu hatanın tam olarak nereden geldiğini ve ne yapmanız gerektiğini anlatmaya çalışacağım.

Siteye Anonymouse.org üzerinden girmeyi deneyin.olursa telekom engellemiştir.

Başlat-->Çalıştır-->boşluğa

Kod:
%Windir%\System32\drivers\etc

yazıp ''enter'' tuşuna basın.HOSTS dosyanızı not defteriyle açın ve giremediğiniz sitenin adını arayın eğer görürseniz ilgili satırı silip kaydedin.Kaydetmenize izin vermezse dosyaya sağ tıklayın özellikler deyin salt okunur kutucuğunun işaretini kaldırdıktan sonra tekrar deneyin.
(Bu Yol Sadece Win7 de denenmiştir)

Xp TCP IP kullanımı (tht dışı site)

TCP IP Giriş

Önceden paylaşıldığı için tburada anlatmıyorum konuyu ben sizler için derledim toparladım.
Eğer buradakileri harfiyen uygulayıp hala hata alıyorsanız servis sağlayıcınızla ilgili bir sorun vardır. Veya Tor güvenilmez bir araçtır belkide katman yüzünden girdirtmiyordur sizi her şey olabilir.

Ben araştırıp bildiğim kadarıyla anlatmaya çalıştım. Kusurlarımı söyleyin düzelteyim. Hatam Olduysa Bilmeden Olmuştur Affola.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.