Tüm meraklarım

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
Benim kafamda bir sürü sorulacak soru vardı.Ama hepsi ufak tefek olduğu için konu açmanın gereksiz olduğunu düşünmüştüm.Ben de hepsini bu konuda toplayayım dedim.

1.si Se-zer hayatta mı? Forumda onu göremez oldum.Oysa grafik timi takip etme sebeplerimdendi.Ayrıca bir aralar çok özendiğim Samurai,Zorrokin,333 gibi abilerimizi de göremez olduk.Onları forumda aktif görmek bizi heyecanlandırıyordu.

2.si Birçok kişi birebir eğitim almak istiyor.Bence bunun için bize ortam sağlanmalı.Bir üyemiz yardım bölümünde akademi kurdu ama açıkçası başlangıçta çok iyi işlemedi.Gerekirse VİP üyelik geri gelsin.

3.sü Şu üyelik olayı bu kadar zor olmamalıydı bence.evet gereksiz konu açanlar vardı ama böyle olunca da forumda bir durgunluk başladı :/

Son olarak exploit ile ilgili bir tim kurmak isteyen üyemiz vardı.Ben de onu destekliyorum.Sayıları az ama seçtikleri eski,işe yatkın ve yetenekli kişilere eğitim verip kadrosuna alabilirler.Bu Arge tim için de geçerli.Arge time daha çok yetkili alınsa güzel olurdu.Yine ders vererek seçilebilir.

Derslerde başarısız olanlar da elenirler.

Daha çok istek ve şikayetim vardı ama şu an aklıma gelen bunlar.

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
1- Sezerin bilgisayarı ile ilgili sorunu olduğu için çok sık online olamıyor.En kısa süre de gelecek.Diğerleri de reel hayatlarında yoğun oldukları için online olamıyorlar.Samurai ve Black Box'un daha sık online olmalarına az kaldı.Rahat olun forumu takip ediyorlar

2-Vip üyelik sistemini daha iyi hizmet için rafa kaldırdık.Fakat şuanda öyle bir girişim yok.Birebir eğitim için bir arkadaş konu açmıştı.Destek verdik.Fakat yönetim üyeleri hem reel hemde forum sorunlarıyla ilgilendiği için eğitim verme zamanlarını bulamıyoruz

3-Üyelikleri bir müddet sonra açacağız.Okullar bir açılsın abuk sabuk konu açanlar okullara bir gitsin açılır elbet.

Tim ile ilgili cevabı açılan konuda belirtmiştim.Arge alımlarıyla ilgili ince eleyip sık dokuyacağız

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.