Türk Hack Team İntro Çalışması // aslan4111

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Ben arkadaşın ince bir deneme yaptığını düşünüyorum ve kendisini destekliyorum.Sadece bu değil intro ve video denemelerinin hepsinin arkasındayım.hatta ricam bunları bana ziyaretçi mesajı değil özel mesaj ile gönderin.Belki değerlenir kim bilir :)

Desteğiniz için teşekkürler sizin gibi duyarlı insanlar oldukça ben rahatım.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Desteğiniz için teşekkürler sizin gibi duyarlı insanlar oldukça ben rahatım.

Ben ciddiyim.Moral motive olsun diye değil.Ha bunu dile getirmem destekleme amaçlı ama düşüncemde samimiyim.

Birilerinin bir yerden başlaması gerek.Yoksa ilerleyemez.Ve bu tepkiler oldukça heves kırar.Nitekim yorumları da görmedim ama tahmin edebiliyorum.

Gelelim senin tarafına, ne olursa olsun, eleştiri hakaret noktasına gelmedikçe kabul et.Dinle ve uygunsa uygula.Uygun değilse de eleştiriyi kibarlıkla karşıla.Bu çok önemli. Ve hırs et derim.Video olayına ver kafayı ve sağlam şeyler çıkar.Birkaç günlük bir süreç değil bu.

Başarılar :)

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Ben ciddiyim.Moral motive olsun diye değil.Ha bunu dile getirmem destekleme amaçlı ama düşüncemde samimiyim.

Birilerinin bir yerden başlaması gerek.Yoksa ilerleyemez.Ve bu tepkiler oldukça heves kırar.Nitekim yorumları da görmedim ama tahmin edebiliyorum.

Gelelim senin tarafına, ne olursa olsun, eleştiri hakaret noktasına gelmedikçe kabul et.Dinle ve uygunsa uygula.Uygun değilse de eleştiriyi kibarlıkla karşıla.Bu çok önemli. Ve hırs et derim.Video olayına ver kafayı ve sağlam şeyler çıkar.Birkaç günlük bir süreç değil bu.

Mesajlar silinmeden önce bazı arkadaşlar dalga geçti bende dayanamayıp çıkıştım sonrasında sert konuştuysam diye özür diledim fakat arkadaş yine devam etti.Benim anlamadığım bari emek sahibine saygısı olsun insanın.Ama ben unuttum senin yorumun beni gerçekten içten dışa çok rahatlattı.Allah seni daim kılsın.

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
Dostum, dalga geçilecek bir durum olduğunu sanmıyorum. Kayıtlar açıldıkça foruma troll doluyor ve bunları yöneticilerimiz zaten avlıyor. Dalga geçen insanlarda genellikle zihinsel sorunlar oluyor. O insanlara acımak onları yıpratır ve seni yüceltir.

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Dostum, dalga geçilecek bir durum olduğunu sanmıyorum. Kayıtlar açıldıkça foruma troll doluyor ve bunları yöneticilerimiz zaten avlıyor. Dalga geçen insanlarda genellikle zihinsel sorunlar oluyor. O insanlara acımak onları yıpratır ve seni yüceltir.

Boşver unuttum.Sadece o insanları Allah'a Havale ediyorum.

byteview

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
795
0
kardesim sen bana niye tas atiyorsun ben birsey demedimki, ne dalga gectim ne birsey
video biraz kisa dedim sen tutdun birakmiyorsun
niye Allah a havale ediyorsun
söylede anlayalim demi
yapamiyorsan ver ben senin calismani biraz düzelteyim yani lafin gelisi
kirilma lütfen
bak korgeneral gelip senin projeni övdü övdü bitiremedi

bende kötü demiyorumki zaten. basdaki patlamayi ne kadar tekrar dinlenebilir farkindayim
ve cokca tekrar dinlenildiginden elestiri biraz farkli algilanabilir.
patlama gercektende cok büyük bi alani kaplamis farkindayim

lütfen ama amacimi yalnis anladin
neyse olur böyle seyler :RpS_biggrin:

Son düzenleme:

byteview

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
795
0
insan kendini iyi görebilir tabikide ama bence insan elestiriye acik olmali cünkü kendini gelistirmenin yolu burdan gecer. bende bi grafik yaptigimda iyi iyi diyorum, ama kücücük bi degisimin öyle etkisi oluyorki. ozaman anliyorum ki ne kadar cok detail o kadar iyi
yani bir byte herseydir meselesi

ama projedeki patlamayi begendim ama arkadas beni projede güzele zorluyor -.-
o patlamayi nasil yapti bilmiyorum ama en önemlisi patlamanin baslayisi insani rahatsiz etmiyor ve ses kisilimi oldukca iyi bana bunnari yazma firsati birakmadiki
ama kendisini o patlamayi yaptigindan dolayi takdir etdim, ama su sartla eger kopyalamamissa
ama ben kirilmadim : )

bende bazen efektlerle ugrasirim
Müzik - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

burda bi iki örnek var

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
biraz asabiyiz sanırım :)

insan kendini iyi görebilir tabikide ama bence insan elestiriye acik olmali cünkü kendini gelistirmenin yolu burdan gecer. bende bi grafik yaptigimda iyi iyi diyorum, ama kücücük bi degisimin öyle etkisi oluyorki. ozaman anliyorum ki ne kadar cok detail o kadar iyi
yani bir byte herseydir meselesi

ama projedeki patlamayi begendim ama arkadas beni projede güzele zorluyor -.-
o patlamayi nasil yapti bilmiyorum ama en önemlisi patlamanin baslayisi insani rahatsiz etmiyor ve ses kisilimi oldukca iyi bana bunnari yazma firsati birakmadiki
ama kendisini o patlamayi yaptigindan dolayi takdir etdim, ama su sartla eger kopyalamamissa
ama ben kirilmadim : )

bende bazen efektlerle ugrasirim
Müzik - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

burda bi iki örnek var

Oldu bitti olacak mutlaka bu tip hatalar.Es geçin şimdi orasını.

byteview, müzik ile aran iyi sanırım neden konu sahibi ile organize olup bizlere ortak videolar çıkarmayasınız?Ses kısmına sen destek verirsin ve o da görselleri hazırlar.Daimi bir ikili olsanız gerçekten güzel şeyler çıkar.Zamanla birbirinizi yeniliğe zorlarsınız ve ikinizi de ciddi manada geliştirir ortak hareketi arttırırsanız.Bence gerçekten çok etkili ve iyi fırsat.Değerlendirin derim.Uzun vadede büyük bir kazanç olacaktır.

Ve yine, çalışmalarınızın gidişatını bana özel mesaj olarak atarsanız gerçekten zevkle takip ederim, önerilerde bulunurum.Bir iletişime geçin isterseniz.

Bi çaya çıkın isterseniz diyeceğim az kaldı.İzdivaç programına çevirttirmeyin bana :trl
20150424_437862_gelin-adayinin-evlilik-istegi-herkesi-guldurdu_3.jpg

byteview

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
795
0
evt olma ihtimali vardir bence ama buna öteki arkadasinda onayi lazim.
ben sesle ugrasirim, yani bi aralar cok ugrasiyordum sonra program projesi web sitesi felan biraz ali koydu, ama elimde bi iki tane daha güzel calisma var elbetde onnari sonra müzik kategorisine yükleyebilirim arkadas da eger isterse tabi bi background calismasi yapabilir, instrumental effektler tamamiyle bana aitdir o konuda sorun yok. bu ona kalmis ben onun yerine karar veremem.
hayirlisi artik

hocam izdivac filan bilmiyorum ben :D

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
evt olma ihtimali vardir bence ama buna öteki arkadasinda onayi lazim.
ben sesle ugrasirim, yani bi aralar cok ugrasiyordum sonra program projesi wen sitesi felan biraz ali koydu, ama elimde bi iki tane daha güzel calisma var elbetde onnari sonra müzik kategorisine yükleyebilirim arkadas da eger isterse tabi bi background calismasi yapabilir, instrumental effektler tamamiyle bana aitdir o konuda sorun yok. bu ona kalmis ben onun yerine karar veremem.
hayirlisi artik

hocam izdivac filan bilmiyorum ben :D

E detayı sizin ayarlayacağınız bir durum.Benimkisi öneri.Böyle senkronize çalışanlar pek yok hacker gruplarında sanırımçBir süre video ses arası uyumda zorluk çekseniz de daha sonra çok deli şeyler çıkacaktır ortaya.

byteview

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
795
0
anliyorum.
elimde gercekten kalitesi yüksek bi kac calimlar var. yani bana göre herkesin duyumu farkli
o calimlara grafik yüklemek bu tartistigimiz arkadasa bagli, yani zor olani zaten senkorize ben grafikten anlarim ama video calismasi hic yapmadim o isden anlamam
bakalim dedigim gibi ben sonra zamanin olunca kategoriye atip bu arkadasa ricada bulunurum artik ona kalmis

Ahyx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
640
0
Secret kb.
İntro güzel dostum başlangıçta herkez böyle başlar sonlarda holywood a katılır.
Umudunu kesme gün geçtikçe daha iyilerini yapacaksın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.