Türkçü video klibim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bordoklavyeli27

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
274
0
yeniden :D

nickime bi el atın türk asil yapın lütfen

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=4kONzG7JHpA[/ame]
watch

Leaderizm

Üye
18 Eki 2013
86
0
5 dakika sonra yukarı çekmek için neden boş bir güncel yazısı yazıyorsun.

Klipte birşey göremedim şahsen, müzik arka arkaya resim o kadar.

Combodrop

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
579
0
Hocam neden Tanrı Türkü Korusun Diyorsunuz Anlamıyorum ?

Allah Türkü Korusun Dersiniz Anlarımda Tanrı nedir

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
Tanrı Türkçe'ye sahip çıkmak için kullanılıyor. Tanrı demek caiz. Sonuçta niyetimizi Tanrı biliyor. Allah'ta Tanrı'da aynı sonuçta. Sürekli Tanrı'yı kendine dert edinen zihniyetten vazgeçmeni öneriyorum. Sonuçta ateistleri ve başka dinleri engelleyemezsin veya yargılayamazsın. Gönül ister ki cihan Türk'ün olsun. Gönül ister ki cihan Müslüman'ın olsun. Gönül ister ki tek vatan tek devlet olalım. Gönül ister ki hedefimiz Kızıl Elma'ya Turan'a ulaşalım. İyi forumlar...
Tanrı Türk'ü korusun...

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
Tanrı Türkçe'ye sahip çıkmak için kullanılıyor. Tanrı demek caiz. Sonuçta niyetimizi Tanrı biliyor. Allah'ta Tanrı'da aynı sonuçta. Sürekli Tanrı'yı kendine dert edinen zihniyetten vazgeçmeni öneriyorum. Sonuçta ateistleri ve başka dinleri engelleyemezsin veya yargılayamazsın. Gönül ister ki cihan Türk'ün olsun. Gönül ister ki cihan Müslüman'ın olsun. Gönül ister ki tek vatan tek devlet olalım. Gönül ister ki hedefimiz Kızıl Elma'ya Turan'a ulaşalım. İyi forumlar...
Tanrı Türk'ü korusun...

Cihan dini İslam Cihan ili Turan olana kadar Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin.

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Ya yine Tengri-Allah muhabbeti şunu açıp durmayın isteyen istediğini der kaç defa tartışıldı yeter artık. Konuya olan görüşlerinizi bildirin sadece.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.