TurkHackTeam Mobil Tema

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Merhaba sayın üyelerimiz;
Mobilden ben dahil giren birçok kişi var, tht ise yüksek kbda bir website olduğundan kasabilmekte.
Teknikerlerimiz önerimi kırmayarak THT mobil'i yazdılar.
Mobil İle yapabilecekleriniz;
-Konuları görebilmek
-Cevap yazabilmek
-Özel mesajları okuyabilmek
-Konu açabilmek
-İhbarda bulunabilmek Birkaç saymadığım özelliği de mevcut...
Mobil İle Yapamıyacaklarınız;
-Abonesi olduğunuz konuları görebilmek
-Resimleri Görebilmek
-Profillere bakabilmek
-Profil mesajı yazabilmek
-Kişisel seçenekleri değiştirebilmek
-BBCode paneline kullanabilmek
-Resim ekliyebilmek
Ve saymadığım birkaç detay daha. Yani kısacası, foruma girip bir göz atıp konularla ilgili fikir belirtmek için hele de zamanınız ya da kotanız kısıtlıysa harika bir uygulama. Nasıl girebiliriz?

Sayfanın altındaki seçenek bölümünden:
205rtro.jpg

gösterilen seçenek şu anki normal temamız.
Alttaki ise yazdığı gibi mobil temamız.
Eski temaya nasıl döneriz?
Mobil temada en altta eski görünüme dönmek için tıklayınızı seçmek yeterli.
Mobil temadan bir kaç görüntü:
2hdmy6o.jpg
i1m9zk.jpg

34exi7a.jpg

Darkness Slient

Katılımcı Üye
12 Tem 2011
452
0
İstanbul
Vay be yeni yazılmış demekki. 2 gün önce mobilden girmiştim bu seçeneği görmüştüm. Ben de yeni keşefettim sanıyordum.
Yalnız eksiklikler bulunmakta. Üyelerin yazdıkları mesajları ayırt etmek zor oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.