Türkiye Rockefeller bursu

sentinusx

Yeni üye
19 Eki 2014
42
0
evet kardeşlerim...dünya yöneten şu veya bu aileler olarak biliriz lakin dünyayı yöneten bilgidir....dünya iki kutupda yönetilir güney ve kuzey kutupları yani savaş-barış,hastalık-ilaç buna bi sürü örnek verebiliriz..ülkemizde totaliter rejimi hazırlamak için yapılan çalışmalar çok eskiye gitmetedir.sağ sol kavgalarıyla başlar işler ilk olarak silah kaçakcılığı işini ülkemiz baronları kontrol ederler ve belirli miktarda silah sağ ve sol gruplara verilir ki daha çok sağ gruplara militan olmaları için verilmiştir.nitekim tüm vurucular süikastciler bu grup içinden çıkmıştır bakınız apdi ipekçi ki kendisi önemli bi ailenin evladıydı rahmetli bu bilgileri vb bi çok kirli işin üzerine gitti ve sağ militanlarca öldürüldü...sonra uğur mumcu rahmetlide çok derin araştırmalar yaparak o dönemin belki en kirli işlerini öğrenmiştir papa süikastine kadar araştırmış ve inanılmaz bilgileri kitaplar yapmıştır ve sonucu sağ militanlarca öldürülmüştür... herşeyi bir kenara bırakırsak mevcut siyasetin amerika tarafından kontrol edildiği söylenir kısmen doğrudur.ama kim büyük abiler tarafından kontrol edilmediki tabiki fatih,yavus sultan selim,abdülhamit,mustafa kemal vb büyük devlet adamlarımız dışında yakın tarihdeki cumhuriyet yıllarında bağımsızlık nedir bilemedik rahmetlinin hayatta olduğu süre zarfı dışında.osmanlıdada 100 yıl kadar dönem yabancıların kontrolündeydi... gelelim yakın tarihde şimdi yeni türkiye diye bi olay duyuldu 1 yıldır insanlara dayatıldı tv propagandalar yapıldı acaba bu lafı yenimi duyduk.... tabiki hayır çok ince ve hassas noktaya gelioyorum kardeşlerim.bu olay rahmetli ismail cem tarafından çıktı ve partisinin adı yeni türkiye partisi idi. ismail cemi araştırmanızı istiyorum.kendisi abilerin gözünde b planı idi.eğer tayyip erdoğana birşey olacak olursa ki mucize çünkü sistem işlemişti.sol ve yarı liberal sistem devreye sokulacak ismail cem başbakan olacaktı.kendisi önemli bir bürokrat siyasetci ve yöneticiydi.dış işlerinde en uzun süre görev yapan siyasetcidir tarihimizde peki neden acaba ? neden dış işleri? abdullah gül,ahmet davutoğlu neden dışişleri bakanlığından tepeye çıktılar.nedeni basittir bu ülkede başbakan veya cumhurbaşkanı alternatifi olmak için orda olmak bi tatil bi stajdır...ismail cem bunu iyice yapmıştı...ama erdoğan hatasız oynuyordu önü açıktı.ismail cem partisi olan yeni türkiye partisini kurmuş yedek oyuncu gibi bekliyordu... nitekim erdoğanın akıl hocaları güçleri kazanınca çok şey bilen ve yetenekli yedek oyuncudan korkuyorlardı.ismail cem akciğer kanseri teşhisi ile ölmüştür... kendisine ismail cem diyoruz rahmetli ipekcidir aslında sisyasette ismail cem adını kullanması bı rastlantı değildir.çünkü ipekçi ailesinden olduğunu gizlemektedir.abiler böyle istemiştir.ailesinden apdi ipekçi vatanperver olduğu için öldürülmüştür.ama kuzeni ismail cem yeni dünya düzeninde yeni türkiyenin yedek başbakanıydı bir kuzeni ise cemil ipekçidir.kendisi üvey evlattır moda sektörünü yönetir uzun yıllardır bakınız kendisi ise ismail cem kuzeni gibi akp destekcisidir.aslında desteklediği abilerdir...ipekçi ailesi ülkemizde önemli ailelerdendir.lakin apdi ipekçi vatan sevgisi ağır bastığı için canından olmuş diğerlieri ise malüm...şimdi siyasetimize kim yön veriyor.... 1- dünyamızda burslar mevcut ünlü doktor olcaksan bursu ünlü siyasetci olcaksan bursu vardır...rockefeller ailesi bu işi iyi yönetir.yancıları soros ile vakıflarda etkindir amerikan başta olmak üzere dünyada önemli sol ağırlıklı ve sağ siyasetci,bakan,konsolos,müsteşar,devlet bankaları müdürleri gibi bi çok kuruluşa adam yetiştirir. 2-bu bursu alıpda boş olan insan hemen hemen yoktur.... ülkemizden,SÜLEYMAN DEMİREL gerçek ismi SAMİ DOLAKSIZOĞLU'dur kendisi yahudi sebetaycı bi soydandır bunları atmyorum araştırabilirsiniz.isim deişmiş ıspartalı çoban olarak ülkemizin anasını ağlatmıştır.ve eisenhower bursu alan süper türk. SERBÜLEN ECEVİT,değerli solcu rahmetli iyi biri olarak bilinir.belki öyleydi ama kendisi de abiler tarafından bursla okutulmuştur.aileden babadan chp lidir.solcu büyümüştür abilerin şekil vermesine gerek kalmamış işci babası dır doğal.lakin yönlendirilebilir.okul arkadaşı sebatay aileden rahşan teyze ile evlenmiştir.nitekim yönlendirilmiş ve döneminde ülkenin anası ağlamıştır.inandığın araştırdığım türkiyedeki 1930dan sonra belki en dürüst solcu kendisidir işci babasııdır nitekim etrafını saran akbaba ordusu ülkeyi soymuştur... DENİZ BAYKAL kendisi girit göçmeni mısır göçmenide diyorlar bi aileden gelir düzgün bi ortamda yetişip avukat olmuştur.bursu veren david amcasının gözdesi bir öğrenciydi bizzat bu bursla amerikada kalmasını amcasi istemiş oda ulan kabul edersem büyük adam yaparlar diye amerikada kalmıştır.nitekim sivri zekası hırsı ile kendini göstermiş ve yükselmiştiir.amcasının gözdesi ki bunu halan milletvekili olabilmesinden anlıyoruz.hala chpyi parçalayıcı güç olarak parti içinde tutulmaktadır. nitekim bunlar gibi birçok kişi ülkemiz solunu bitirmiştir...sağ zaten allaha emanet pardon abilere emanet gitmektedir ki bir isim daha yazıyorum. Hüseyin Feyzullahtır-NAMI DİĞER ALPARSLAN TÜRKEŞ albayım kendisi bi dönem gençliğini yönlendirmiş ve kurduğu ağlarla bunu hem silahli hem maddi hem manevi güç yapmayı başarmıştır.nitekim Devlet bahçeli bu yapılanmayı durdurmuştur..devlet bahçeli ne yapıor diyenlere.yaptığı en güzel şey mhp kökenli militarzmi bitirmesiddir.lakin ondan sona bu olay eskiye dönecektir... evet sağ diye anılan isimlerden bi kaç tane daha yazacağım...diğer konuda.. ama bir isim daha yazma istiyorum Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudır kendisi selahattin demirtaş kendisi soros amcamızın özellikle kuzey ırak ve yakın bölgemizde siyasetci yetişiren bir vakıf ile geliştirilmiştir...eğitimler seminerler almıştır...kendisinin aslen kürt bile olmadığı bilinmektedir...kürtçeyi bizim komşumuz gibi konuşamamsından zaten anlamıştım :D

Son düzenleme:

tsubasakolik

Yeni üye
8 May 2013
1
0
Rica etsem özel mesaj atabilir misiniz 20 mesaj engeli dolayısıyla ben yazamıyorum. Güzel bir konu diğer konuyu bekliyorum

eros1905

Üye
24 Eyl 2007
82
0
Ne paragraf var, ne satırbaşı, nokta yok üç nokta var, virgül desen yok.

bu metni sağlıklı gözleri olan biri bile okumakta zorluk çeker, düzenleseydiniz keşke.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.