UnpackME / MaMo434376 Protector / Ultimate Anti Debug

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Beyler bu benim özel korumam sizden istediğim şifreyi bulmanız.
Not: Beds Protector'un bir üstü
9aM5Yo.png

İndir
VirusTotal

Son düzenleme:

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
Lütfen konuyu bölüm kurallarına göre editleyiniz. Aksi takdirde konunuz çöpe alınıcaktır.

Kod:
Güncelleme:

13) CrackMe , UnpackMe , PatchMe ve benzeri programları aşağıdaki şablona uygun bir şekilde paylaşılması gereklidir. 

Yazıldığı Dil : 
Platform ve Versiyon : 
Packer / Protector : 
Açıklama :

mamo434376

Son düzenleme:

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
Lütfen konuyu bölüm kurallarına göre editleyiniz. Aksi takdirde konunuz çöpe alınıcaktır.

Kod:
Güncelleme:

13) CrackMe , UnpackMe , PatchMe ve benzeri programları aşağıdaki şablona uygun bir şekilde paylaşılması gereklidir. 

Yazıldığı Dil : 
Platform ve Versiyon : 
Packer / Protector : 
Açıklama :

mamo434376

Yazıldığı Dil : VB.Net
Packer / Protector : MaMo434376-Protector
Açıklama: kıramazsınız xd

injector

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
853
1
style.css
mantıken yazıldığı dili bizim bulmamız gerekmiyormu? dili değişik gösterebiliyoruz diye biliyorum tam bilgim yok yanlışsa affola

19 Ağu 2017
120
0
Türkiye
Şifre mamo434376 :p içinde ne varda çözsek

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
içinde ne var özel gel

Derken ???????????????koruma olarakmı

10 üzerinden kaç verirsin korumaya

Bana unpack edilmiş halini at inanim.

E hadi :) kırdınya unpack edilmiş halini at açıkları kapatacam :):)

Sahiden artık sıkmadın mı sence de? Kimse sana bir şey ispatlama mecburiyetinde değil, sen de aşağılayan söylemler vasıtasıyla sorgulama hadsizliğini göstermek zorunda değilsin. Paylaşımların sahiden basit, bunu kabullenemiyor isen bu senin sorunun. Ya bölüm kurallarına uygun hareket et ya da paylaşma arkadaşım. Tebrik etmeyi bil, cevabını reddedeceğin sorular sorma.

Dostum ben kimseyi aşşağalamadım ben sadece unpack edilmiş halini istiyom genede eline sağlık ama o kolay lafı zoruma gitti o kadar kolaysa unpack edilmiş halini atsın

Dostum bizden kırmamızı istiyorsun. Kimse senin köpeğin değil ben şifreyi buldum unpack ettiğimi de iddia etmedim

Beklediğim cevap yani kaynak kodlarını bulamadın neyse eline saģlık ve ben kimseye köpeklik et demiyorum kendisine güvenen gelsin ama böyle c++ crack yapar gibide yapma pls üzerindeki korumayı kaldırın diyorum o kadar iyisen vmprotect konuma beklerim xd

Vmprotect'ini kırdım dostum zaten :)

Hqlq soruma cevap vermedin ama :bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Anonim6

Yeni üye
29 Şub 2012
0
5
Bana jnpack edilmiş halini at inanim.
Sahiden artık sıkmadın mı sence de? Kimse sana bir şey ispatlama mecburiyetinde değil, sen de aşağılayan söylemler vasıtasıyla sorgulama hadsizliğini göstermek zorunda değilsin. Paylaşımların sahiden basit, bunu kabullenemiyor isen bu senin sorunun. Ya bölüm kurallarına uygun hareket et ya da paylaşma arkadaşım. Tebrik etmeyi bil, cevabını reddedeceğin sorular sorma.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.