Uzaylılar var mı #2 (kanıtlarıyla)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
19 May 2016
75
0
Biz samanyolundayız ve bunun gibi başka yerler var Allahüteala oraları niye boş bıraksın belki de l boş yerler cinlerin ve meleklerin ebidir

Hacker Tepeli

Uzman üye
2 Nis 2016
1,073
0
Geliyon
Uzaylıların olduğuna inanıyorum ama Kuran-ı Kerim'de yanlız olmadığımızı söylüyor ama bunu uzaylılar için söylemiyor hayvanlar için söylüyor ve de başka dinde olanları kastediyor Kuran-ı Kerim

sunnybenny

Yeni üye
30 Tem 2012
12
0
arkadaslar.uzaylilar var ve dünyamizi devamli ziyaret ediyorlar.
bizim dünyamiz uzayda nazar boncugu gibi masmavi görünüyor.onlar merak edip, gelip bakiyorlar...

delil ve kanit istemeyin.veremem ;-)

LengTR

Yeni üye
22 May 2016
22
0
TÜRKİYE
Benim şahsi görüşüm uzaylılar var zaten kitabımızdada bahsediyor yalnız değilsiniz diye ama ben bu fotoğrafları gerçek bulmuyorum.

qwer2000

Uzman üye
13 Ara 2015
1,057
5
Hepsi değil dostum. Ama uzaylıların varlığına inanmayan bazı insanlar var onlar için bu yazı. Bu durumu dine karşı sanıyorlar.

bak bazı ınsanlar hep uzaylıları televizyondakı gıbı sanıyo ne bılıon belkı onlarda bize benzio uzak gezegenler insana benziyolar hemen uzaylı deyince dunya yok olcak kafası v gözleri büyük şey akla geliyo yapyaın şunu :D

R3BELLIOUS

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
273
0
Uzay
Uzaylıların varlığı tartışılır ancak şuanda dünya ve internet üzerinde ki

kaynaklar , videolar , makaleler planlanmış bir algı operasyonunun parçasıdır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.