V.İ.P. Üyelik Ödüllü Video Tasarım Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
V.İ.P. Üyelik Ödüllü Video Tasarım Yarışması

200965.png

Konu ve yarışma için DeneyimsizDenek Co-Admin'den alınmıştır.

Yarışma Amacı
-------------------------------------------
Yarışmamız forumda ki başarılı video tasarımcılarını keşfetmek ve çalışmalarını ödüllendirmeyi amaçlamaktadır.

Yarışma Konusu
Yarışmamız herkesten Türk Hack Team'in kuruluşundan bu zamana yaptığı önemli çalışmaları ve operasyonları anlatan bir video tasarlamasını istemektedir.

Yarışma Şartları
  1. Yapılan videolar template olmayacaktır!
  2. Yapılan videolar alıntı olmayacaktır!
  3. Videolarda telifli müzik ve görsel içerik bulunmayacaktır.
  4. Videolar da küfür ve misyona aykırı bir şey bulunmayacaktır.
  5. Videolar YouTube platformuna yüklenecektir.
  6. Videoların çözünürlükleri en az 720p olacaktır. (1280x720)
  7. Çalışmalarda imza bulunması zorunludur.
  8. Yarışma süresi dolduktan sonra katılan gönderilen çalışmalar kabul edilmeyecektir.
  9. YouTube'da paylaşırken video başlığına #TürkHackTeam, açıklama kısmına kullanıcı adınızı eklemeniz zorunludur.
  10. Yaptığınız çalışmaları özel mesaj yolu ile #By.KapTaN (bana) gönderiniz.
  11. Yarışma 30 Temmuz 2018'de sona erecektir, daha sonrasında gelen çalışmalar kabul edilmeyecektir.

Yarışma Ödülü
Birinci : 1 Aylık Bronz V.İ.P. ve İmzalarına özel tasarlanmış birincilik madalyası.
İkinci : 15 Günlük Bronz V.İ.P.ve İmzalarına özel tasarlanmış ikincilik madalyası.
Üçüncü : Alt Nicklerine (Rütbelerin Yazdığı Kısım) 30 gün geçerli bir yazı ile değiştirebilme ve İmzalarına özel tasarlanmış üçüncülük madalyası.

Ayrıca dereceye giren kişiler video tasarım ekibi içinde değerlendirilip Video Tasarım Ekibine girmeye hak kazanacaklardır. (İstihbarat vb. onaylar alınır ise)

Yarışmayı Düzenleyenler
Video Tasarım Ekibi & Sosyal Medya Timi

Yarışmayı Destekleyenler ve Sponsorlar
Üst Düzey Yönetim Ekibi

[Yarışmanın katılıma göre devamı, yeni ödüller ile gelecektir.]

k6LPDW.png

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Programları indirmeye üşeniyorum bea. Arşivde duraydı ne efsaneler çıkartırdım şimdi. :) Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum.

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Çok güzel ve bir o kadarda emek isteyen bir çekiliş ama işin sonunda çokta güzel ödüller var. Katılan herkese başarılar diliyorum bu fırsatı kaçırmamak gerek. #By.KapTaN emeğine sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.