VaTaN KaPak!

žй3X™

Kıdemli Üye
4 Mar 2007
2,210
37
ŜŦγĻэ BσγšŜ_
29 Nisan Pazar Gunu Çağlayan'da yapilan miting, en çok bayrakçıların yüzünü güldürdü. İnanilmaz sayida bayrak sattilar.

Seda Soybay hanimefendi de böyle düşünerek bayrak aldığı adama takılmak istemiş ve;
- "İktidara dua et... Onların sayesinde bol bol bayrak satıp para kazanıyorsun" demiş...
Bayrakçı öyle bir cevap vermiş ki Seda Hanım gözyaşları içinde kalmış:

- "Ben vatanımı satmıyorum, vatanını sevenlere bayrak satıyorum.
Üç kuruş kazanmak için vicdanını satanlara dua mua etmem. Ver bayrağımı geri!"

Yoksul bayrakçının bu sözleri, üç kuruşluk prim uğruna karşı karşıya olduğumuz tehlikeyi umursamayan tüm kose yazari, ekran bilmisi gecinen entel liboşlara, iktidar yalakalarina kapak olsun!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.