Warrior genel bilgiler [grp]

lordpunisher

Kıdemli Üye
23 Ağu 2007
4,827
27
underground
Warrior

Nevarethian’lardan miras olarak kalmis “Authentic Six"
olarak bilinen 6 tane dövüs skill’i vardir. “Authentic Six" nin
arasinda yer alan “Warrior”, “Blader” ve “Wizard” skill’leri
Honorable Age, Navareth Exodus’tan önce ortaya çikmistir.
Efsaneye göre, Core Teknolojisinin en basarili oldugu dönemde,
yüzlerce grup özgün skill’lerini çalisiyor ve gelistiriyorlardi.
Bununla birlikte, bugünkü skill’ler Nevareth Exodus’un hayatta kalma
ilmini esas alan 7 Sage’nin ilk jenerasyonu tarafindan gelistirilmistir.

“Warrior”lar “Güç”ün ilk seklini miras alanlardir. Gücü ustaca idare
etmekten ziyade fiziksel kuvvetlerini gelistirmek için kullandilar.
Bu nedenle bir Warrior olmak digerlerinden daha fazla fiziksel
güç gerektirir

Fiziksel kuvvete teknik ve hizdan daha çok önem verdikleri için savaslari daha heyecanli ve dinamik olur. Aksine, gücü ustaca idare etme anlayislari sinirlidir, bu nedenle çalismalarinda zekaya öncelik vermezler.

Bununlar birlikte, tecrübeli Warrior’lar gizli skill’lerini kullanarak Berserker Warrior olurlar ve ruhani deneyim yasayarak Astral Weapon’lari elde ederler.

Bunun olacağı yer burası sanırım
smiley.gif

Alıntı sahibi: Hektor
Alıntı sahibi: ALKANSAS
Bence bu oyunda fb ve fs haricindeki bütün karakterler birbirlerini dengelemiş vaziyette.Şöyleki:
WA aşırı def ve atac yüklü olmasına karşın(tabi buna skill dmglerindeki fazlalıkta dahil)çok yavaş.Wa bir fa ya 1 gm gönderne kadar fa 2 taneyi göndermiş olur ama dmg az.
Fa ya ise hız verilmiş dmg bakımından orta seviyelerde keza def bakımından.55 lvl master fa dan bunu izlemledim.Çok hızlı kasılan bi har hemde cok.2 dans et bm 2 yi aç mobun ortasına dal.O keserken ara sıra sigara iç.Şimdi hp konusunda torpilli fa biraz ama oda biliyosunuzki pvpde bi işe yaramaz.Ama warda çok etkililer..
Wa hızlandırılabilir bu problem değil. Wa nın esas eksik kısmı critik vuruşlardaki eksikliği. Bunu doldurmak için amp yüklemek gerekir yanındada elbette hp. Bunları yaparken defanstan çok taviz verilmemesi de gerekiyor. Ama WA gerçek bir 1v1 ustası değildir bunu bir kenara yazalım. WA takım oyunundaki en önemli karakterdir diyebilirim.
Buradaki bir hatayı düzeltelim HP pvp için en önemli özelliklerden biridir bana sorarsanız en önemlisidir. Çünki pvp yi çoh dmg si yada çok defansı olan kazanmaz en son ayakta kalan kazanır. Bu oyunu diğerleriyle karıştırmamak lazım. Defans oyuncuya karşı yapılan her etkinlikte PVP PK en son öenm arz eden şeydir. İlki Hp dir ikincisi ise atak gücünüz. Atak gücünün içerisine crit ve amp karakterinize göre girer. Defans neden sonra diyebiliriz. Şöyleki :
normal ve denk iki wa dan söz edelim : ve varsayalım ki 6 vuruş sonunda pvp sona erecek çünki birisi ölecek.
birine slotlu osmium set giydirelim diğerine slotsuz shine set ikisininde zırhaları +6 olsun
aralarında 200hp fark olacaktır. 30 kadarda defans bu her vuruşta shine setlinin 30 daha vurması demek olacaktır. 30*6 = 180 yani dengelemek için 7 vuruş yapması gerekecektir o 6 vuruş sonundaki 20 hp osmium giyene pvp yi kazandıracaktır. Benim neden hp fazlalığı olduğu için titanyum set giydiğimin açıklaması da burada zaten. O kadar hp veren osmium olmadığı için
smiley.gif
300hp fazlalığı 40 defans fazlasına tercih ediyorum. hesaplarsak 300/40 = 7,5 yani rakibin bu hp farkını kapatması için 8 vuruş yapması gerekiyor. Bu da bize yeterde artar bile. Sonuç olarak HP oyuncuya karşı en önemli silahımızdır.
Bunun dışında FA nın iyi tanınmadığını görüyorum. Denk itemli ve ranklı hiç bir karakter FA yı pvp de PK da alamaz. Seridir , Hp si yüksektir az da vurmaz. Hatta kendinden biraz daha eksik item sahip karakterleri yanyana dizer. Aabartmadan söyleyelim 130lvl FA çıkıp 150 lvl başka bir karakteri keserse şaşırmayın çünki o FA dır oyunun gerçekten efendisi de odur. Gidip dungeon rekorlarına bakarsanız aslında daha güçlü vurduğunuda görürsünüz. Nasıl?
Siz 4.5 saniyede Gm nizi atıp 900 vuruken Fa bu sürede 1gm 2 de yan skill kullanır 450+350+350 = 1150 vurur. Ama esas fark yan skillerde çıkar FA nın düzgün yapılandırılması ile 1.3 sn de bir skill vurma kabiliyeti varken diğer karakterler genellikle 2-3 sn lik vuruşlar kullanırlar . Vurşun gücü ise bizi yanıltır hah 400 vurdum o bana 250 vuruyor dersiniz ama aynı sürede aslında FA size 500 vurmuş olur. Tabi sizden fazla olan HP side cabası.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.