Warrock Hakkında Herşey

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
7
Temel Tanıtım :
Havada ağır mazot kokusu ve arka planda uzak bir çatışmanın sesleri. Bir zamanlar basit ve sakin bir hayatin yaşandığı yollardan geçen tanklar ve askerler. Bunlar, Derbaran da yıllardır NIU ve Derbaran ordusu arasında yaşanan iç savaşın değişmeyen özellikleri.

Derbaran ordusu ya da NIU isyancıları, hangi tarafa katılacaksın?

Servis branşınızı seçin, silahlarınızı donatın ve kendi askerinizi yaratın. Oyun içinde bir çok değişik haritalar oynarak Experience puanları kazanıp, rütbenizi yükseltin ve bir çok yeni ve kuvvetli silahlar kullanmaya hak kazanın!

Üç değişik oyun seçeneğinden oyun tarzınıza uyanı seçip, (Close Quarters Combat, Urban Ops, Battlegroup) hızlı tempolu oyunlar veya devasa haritalarda tanklar, jet uçaklari ve hücüm botları kullanıp düşmanlarınızla savaşın!

Derbaran’da savaşlar oyuncuları kurak çöllerden, karlı tren istasyonlarına ve tropik adalar gibi bir çok değişik bölgelere taşıyacak!

Sistem Gereksinimleri :

War Rock pek çok farklı bilgisayar sisteminde oynanabilmek üzere tasarlanmıştır. Ancak daha zayıf sistemler performans sorunu yaşıyabilirler ve oyun içinde bir çok grafik özelliklerinin kapatılmasını gerektirebilir. War Rock, DirectX 9.0. gerektirir. Lütfen tüm sistem sürücülerinin güncel olduğuna emin olun.

Minimum

Tavsiye edilen

CPU :Pentium 3, 800 Mhz,Pentium 4, 2.0 Ghz

RAM : 512 MB ya da daha iyi

Graphics : Radeon 8500LE, Geforce MX400 or better

FX5700 / ATI 9200

OS Windows ME / 2000 / XP

ISP , DSL, Cable / T1
Network Kartı:
10 Mbps 100 Mbps / 1000 Mbps

Hard Disk : 900 MB

Oyun Kurulumu :
1. Adım

13 yaşından genç oyuncuların,War Rock'ı yüklemeden ve hesap yaratmadan önce ebeveynlerinden izin almaları gerekmektedir. Bu nedenle oyuncuların yerine ebeveynlerinin hesaplarını kendi isimlerine açmaları gerekir. Oyunu yüklemeden önce sistem gereksinimlerini kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

2. Adım

WarRock.net websitesinin ana sayfasındaki, “Kayıt Ol” linkine tıklayın. Gerekli olan bütün alanları doldurup “Kayıta devam et” düğmesine tıklayın. Kayıt olduktan sonra e-mail adresinize hesabınızı aktif hale getirmek için gerekli olan bir aktivasyon kodu gönderilecektir. Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra War Rock oynayabilirsiniz.

(Yukarıdaki Resime Tıklayarakta Kayıt Olabilirsiniz.)
3. Adım

CD’den Yükleme

Retail kutusu aldıysanız, oyunu indirmek yerine, cd den kurabilirsiniz. Oyunu indirme linkleri için resmi War Rock websitesini ziyaret edebilirsiniz. Diğer sitelerden War Rock’ı indirmenizi tavsiye etmeyiz. Bazı sayfalarda War Rock’ın en yeni versyonu olmayabilir.

War Rock ana sayfasında “Oyunu İndir” düğmesine tıklayınız ve kurulum dosyasını sisteminize kaydediniz.

4. Adım

Kurulum

War Rock kurulum dosyasını çalıştırın ve ekranda gözükecek olan talimatları takip ederek kurulumu tamamlayınız. Tebrikler! Nerdeyse War Rock oynamaya hazırsınız.
5. Adım

War Rock’ı Çalıştırmak

War Rock’ı çalıştırdığınızda önünüze açılış penceresi gelecektir. Bu pencerede oyun ile ilgili en güncel yamalar indirilir. Güncelleme başlamaya hazır olduğunda “Complete!” mesajı gözükecektir. OK’e basarak güncellemeye başlayabilirsiniz. Güncelleme bittikten sonra tekrar OK’e basarak oyunu çalıştırabilirsiniz.
initialization_window.gif

Yukarıda: Açılış penceresi
Aşağıda: Güncelleme penceresi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.