Web Guvenlik Hakkinda Yardimm Lutfenn

Special_hacker

Yeni üye
17 Eki 2007
9
0
Arkadaslar cok yakinimin bir web sitesi var Ne yaparsak yapalim site hack yiyo Adamlar admin panelini bile kilitlediler ne yapmamiz gerekiyor bir yardim ederseniz cok memnun olacagim simdiden Tskler

*MaRKeRs*

Katılımcı Üye
2 Ağu 2007
599
5
Aiu.Edu HACKED..!
ooo forum sitesi mi?

index mi atıolar
tam linki lazım

kullandıkları açığı bulup patchleyeceksin kardeş....
index ise lamerin birisidir ııs açıığı kullanıodur
ama index basmamışlarsa rfi dan falan girmiştir bi bak

detaylı bilgi ver..

Special_hacker

Yeni üye
17 Eki 2007
9
0
Abicim sitem forum sitesi sitede herhangi bir yere tikladigin da baska foruma gitmiyor ama gorev yapmiyor site Hacked By ....... isimleri yaziyor adamlarin bu 3 oldu bu sefer admin panelide gitti adamin msn ini buldum pc sine saldirdim o da basarisiz kaldi ne yapcam bilmiyorum walla:S:S

Special_hacker

Yeni üye
17 Eki 2007
9
0
Ya Millet ben Bu Konuyu Misyonumuzu Okuyup Acmisdim Ama goruyorum ki 11 kisi bakiyor 1 kisi cvpliyor kusura bakmayin ben siteden ayriliyorum Eyw Markers kardes Yardimin icin Selametle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.