Web Hack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeGaTive

Kıdemli Üye
16 Haz 2010
2,427
1
Aşk-ı Virane
selam arkadaşlar ben shell upload edebiliyorum fakat panele yani shell upload edebilceğim index atabileceğim TooLs>file manager vs. bölümüne nasıl girebilirim bna gerçekten yardımcı olabilcek sorularımı cevaplayabilcek biri varsa cevp versin boş yere yazmayın

(kesinlikle hack isteqi DeiLdir ...Yardım istiyoru...)

NeGaTive

Kıdemli Üye
16 Haz 2010
2,427
1
Aşk-ı Virane
göz attım shell kullanmasını biliyorum fakat nasıl panele giricem kısacası shell upload bolumune nasıl erişebilirim en az 35-40 video izledim düzgün anlatım yok :(

TheLevis

Katılımcı Üye
9 Kas 2010
472
0
nowhere
shell upload bölümü shellin ana sayfasındadır.
hayır diyorsan ben upload edemiyorum indeximi o sitedede yazma izni yoktur ! shell soktum kesin hackliycem diye bir kaide yok.

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
selam arkadaşlar ben shell upload edebiliyorum fakat panele yani shell upload edebilceğim index atabileceğim TooLs>file manager vs. bölümüne nasıl girebilirim bna gerçekten yardımcı olabilcek sorularımı cevaplayabilcek biri varsa cevp versin boş yere yazmayın

(kesinlikle hack isteqi DeiLdir ...Yardım istiyoru...)

Sheel upload edebiliyorsan iş bitmiş demektir.İndex te atabilirsin.Zaten sheele girince index.htm ya da html tüm dosya klasörler gelir. index.html yi bulup ya edit yaparak indexinin kodlarını atarsn yada en altta upload kısmından index.html diye sheel atarsın ve site adı/index.html yazınca index ine geçersin.
Shell upload ettiysen sheel yolu için siteadı.com/shell.php yada siteadı.com/images/sheel.php şeklinde olur. Sheel yazdığım kısımlara sheelin adını yaz.
ör: /c99.php

NeGaTive

Kıdemli Üye
16 Haz 2010
2,427
1
Aşk-ı Virane
abi işde ben sqL oğrenmek istiyorum eğer işin yoksa sen acıklayarak bir video cekebilir misin sen iyi hackersın en iyi senin anlatacagını düsünüyorum :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.