Web Scraping

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Selamın Aleyküm Dostlar.

Bugün Geliştirmiş olduğum
webscraping aracı github a yüklemem üzerine bu konuyu açıyorum.

Aracın Github Linki : GitHub - byflzz/webscraping: Pull Data from the Target Site and Check Out the Data You Received !

Bu Araç Neler Yapabilir;

Bu program, kullanıcıların belirledikleri web sayfalarından veri çekmelerine ve bu verileri JSON formatında incelemelerine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların bu verileri aramasına yardımcı olur ve eşleşen sonuçları gösterir.

Programa İlerleyen Günlerde Ekstra Özellikler ve Daha Hoş Görünümlü Bir Arayüz Ekleyerek Paylaşmayı Planlıyorum.

Diğer Sürümü hem Github da bulabileceksiniz hem de exe dosyası olarak indirip kullanabileceksiniz.

Hem PhishingControl Aracı hem WebHack(Zafiyet Tarama) Aracı hem de bu Aracın Geliştirilme Süreci Devam Ediyor.

bm0mume.png

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
176
77
TÜRK IRKININ OLDUĞU HER YER
hocam uygulaman bende virüslü olarak gözüküyo ayrıca açmaya çalıştığımda ise komut sistemi açılıyor geri kapanıyor python sürümü ile alakası olduğunu düşünmüyorum en güncel sürümü kullanıyorum eğer sürümü varsa yazarmısın ayrıca yönetici olarak felanmı çalıştırıcaz ?

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
hocam uygulaman bende virüslü olarak gözüküyo ayrıca açmaya çalıştığımda ise komut sistemi açılıyor geri kapanıyor python sürümü ile alakası olduğunu düşünmüyorum en güncel sürümü kullanıyorum eğer sürümü varsa yazarmısın ayrıca yönetici olarak felanmı çalıştırıcaz ?
dm den iletişime geçiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.