Web Site yapmak(Soru)!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 Tem 2009
64
0
Ankara
Arkadaşlar ben bir forum yapmak istiyorumda web hosting veren sitelere baktığım kadarı ile
1 gb alan 10 gb aylık trafik fln diyor
ben bildiğimiz normal bir forum yapmak istiyorum. sizce kaç gb alan ve aylık trafik olmalı
birde lunix mi windows mu olmalı ?

birde tavsiye ettiğiniz hosting şirketleri nelerdir?

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

mrcod3r

Katılımcı Üye
25 Şub 2011
392
1
linux tavsiye ederim.250 yada 500 mb yeter bence bi forum için. pm atarak benle iletişime gecersen daha detaylı anlatırım istersen forum kurmana da yardımcı olurum

W£$L£Y

Katılımcı Üye
10 Ara 2010
386
0
Geldigimin Ne Önemi Var
Arkadaşlar ben bir forum yapmak istiyorumda web hosting veren sitelere baktığım kadarı ile
1 gb alan 10 gb aylık trafik fln diyor
ben bildiğimiz normal bir forum yapmak istiyorum. sizce kaç gb alan ve aylık trafik olmalı
birde lunix mi windows mu olmalı ?

birde tavsiye ettiğiniz hosting şirketleri nelerdir?

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim..

benim bildigim kadarıyla wındows desdeklemiyodu php yi
linux desdekliyor linux hem daha güzel herşey phpde yazılıyo host firması ise avantaj gostin
500 mb alan
30 trafik
yeter sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.