"Win 10 Etkinleştirme"

314Kachu

Üye
8 Eyl 2009
228
167
Seni seçtim 3.14Kachu

Herkese merhaba,​

Youtube'ta gördüğüm bir paylaşımı faydalı olabileceğini düşündüğüm için sizlerle de paylaşmak istedim. Bilenler yada görenler vardır belki ama bilmeyen ve görmeyenler için umarım faydalı olur.​

Yapılacak işlemler şu şekilde :

1:
slmgr.vbs /ipk TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

2:
slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc

3:
slmgr.vbs /ato

Buradan İşletim sisteminizin türüne göre olan serial'i seçin ve 1: nolu yerdeki örnek serial'i silerek kendi işletim sisteminize uygun olan serial'i kopyalayın ve yapıştırın.
👇
Windows 10 Home - TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99

Windows 10 Home Single Language – 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH

Windows 10 Professional - W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

Windows 10 Enterprise - NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43B8YKP-D69TJ

Windows 10 Education – NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

Şimdi "cmd" yi yönetici olarak çalıştırın ve açılan consol ekranında sırası ile:

önce "1: yazan kısmı "

ardından "2: yazan kısmı"

ve son olarak "3: yazan kısmı" kopyala-yapıştır yöntemi ile çalıştırıyoruz. Her yaptığımız işlem sonucunda "işlem başarılı" ekranı çıkacaktır.

en son yaptığımız 3: işleminin sonunda ise "Windows etkinleştirildi" ekranı çıkacaktır.

İşlemler bu kadar.

Faydalı olması dileği ile.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.