windows acılıs şifresi kırma

Scary

Katılımcı Üye
4 Şub 2007
742
0
Bodrum
bu siteye böyle paylaşım yakışmıyor.vericeksen bütün işletim sistemlerine uyanı vermeyi dene

hacker damnli

Yeni üye
25 May 2009
17
0
yha dmm bunu güvenli moddanda degiştiririz ama adminastor şifresi koyulmussa napcaz ben kurulumda koyuyom admiinastör şifresi ???? :p:p:p

cici54

Yeni üye
26 Eki 2009
5
0
beyler gerçekten şifreyi kırmak ve yeni bir şifre yazmak istiorsanız internette mevcut erd commander 5 veya yenisi 7 var onu indirin bootlu dur cd tek yapmanız gereken pc nizi cdrom destekli açın ve erd commender pc nizde cd den açılacaktır gelen ekranı skipliyip geçin başlatta lock smith die bi bölüm var burdan direk yeni şifreyi yazın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın açılınca artık sizin yazdığınız şifre ile açılacak bilgisayar ;) kolay gelsin...

osayrus

Yeni üye
30 Eyl 2009
2
0
arkadaslar bunu diger yolu bilgisayar acılırken MS-DS desteklı guvenlı modda baslatmak basladıgında assagıdakı komutları yazarak ıstedıgınız kullanıcının parolasını resetleye bılırsınız

oncelıkle bilgisayardakı kullanıcıları tespit edelim

NET USER

kullanıcıları tespit ettikten sonra sıra geldı parolayı resetlemeye

net user "kullanıcı adı" "parola"

komutu uygulandıktan sonra
komut basarı ıle tamamlandı ıletısını gorunce bilgisayarı normal modda baslatıp yazdıgınız parola ıle acabılırsınız

kolay gelsın

karsat_773

Üye
9 May 2009
54
0
ben bi kre bi arkinin evine gittim bilgisayara girdim sifre çıktı haydaaaaa dedim kesin boştur dedim direkt enterı bi bastım açıldı:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.