Windows Phone Cihaz Alınır Mı?

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Windows Phone Cihaz Alınır Mı?

Eğer bütçeniz düşükse kesinlikle Windows Phone cihaz almanızı tavsiye ederim. Eğer değilse “Windows Phone cihaz alınır mı?” sorunun cevabı size bağlı. Bazı iyi kamera, kolay kullanım, hızlı işletim sistemi vs. gibi özellikler sizi almaya teşvik edebilir ancak en önemlisi uygulama ihtiyacınızı belirlemelisiniz. Kullandığınız uygulamalar Windows Phone’da var mı diye windowsphone.com adresinden bakabilirsiniz. Çok fazla sosyal ağ kullanan ve her sosyal ağda bulunmak isteyen biriyseniz Windows Phone kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Ancak benim gibi Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram gibi herkesçe bilinen ve kullananılan sosyal ağların dışında bir şey kullanmıyor hatta onlara bile telefondan çok az giriyor, daha çok bilgisayar kullanıyorsanız Windows Phone cihaz tercih edebilirsiniz. Çok oyun oynuyorum diyorsanız Windows Phone kesinlikle oyun konusunda diğer işletim sistemlerinin gerisinde kalmıyor. Belki Android veya iOS’daki oyunların bazıları geç geliyor olabilir ancak sadece Windows Phone’a özgü oyunlar da mevcut, şu anki oyun sayısı da oldukça yeterli.

RespectionTR

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
305
2
İstanbul
Windows phone almak pişmanlıktır androidde olan uygulamaların hiç biri yok facebooka bile zor giriyor alacak kişiler 3 defa düşünsün

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.