WonderShare PDFelement-Adobe Acrobat ●Stajyer Asistan Kulübü●

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
BKO7I9.png

Merhabalar tekrardan herkese, bugünki konumuzu olan
'WonderShare PDFelement' inceleyeceğiz ayrıntılı bir şekilde fotoğralamayla ve Adobe Acrobat alternatifiyle iyi okumalar dilerim ;

Öncelikle 'Wondershare PDFelement 'in ne anlama geldiğini kısa bir bilgi vereceğim uygulamamız: Kullanışlı ve hızlı olarak belirttiğimiz uygulama PDF uygulamasıdır ek olarak bilgilendireceğim.

GsQ3nh.jpg

WonderShare PDFelement’ Anlatım :

WonderShare PDFelement, kolayca PDF arşivlerinize ulaşabileceğiniz ve hızlı düzenlenemeler yapabileceğiniz bir uygulamadır.Kullanımı ilerliyen zamanlarda daha çok basitleşip son derecede ekonomik bir çözüm olarak da değerlendirilebilir.
Aynı zamanda,PDF sayfaları ekleme,silme gibi veya düzenleme ve PDF formları oluşturmamıza olanak sağlar.

PDFelement'in Bilinen Özellikleri ;

w7Bq9D.jpg

PDF'lere Not Ekleme Özelliği :

20'den fazla belirlenmiş ; metin vurguları,serbest çizimler damgalar yapışkan notlar.

VRdoEX.jpg

Resim Ekleme Özelliği :

PDF dosyanıza sadece bir resim ekledikten sonra istediğiniz boyuta alabilirsiniz mesela.

1cW1MM.jpg

PDF Metinlerini Gizleme (*) :

Belirlediğiniz sizin için gizli olan belgeleri şifreleri (*) olanağını sunar.

8zS5qY.jpg

PDF'leri Birleştir özelliği :

PDFelement Kolay organizasyon için birden fazla dosyanın tek bir basit PDF dosyası olarak birleştirilmesine olanak sağlar.

PDF Sayfaları Oluşturun :

DF dosyasındaki sayfaları taşımak,silmek veya döndürmek vede farklı PDF'leri birleştirmek istiyebilirsiniz ve bunun çözümü bedava olarak belli ölçülerde yapabilirsiniz

YancFC.png

Belirlenmiş olan resimlerimizi küçük bölümleriyle sayfalara sürükleyip bırakabilirsiniz aynı zamanda kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Kullanmış oldugunuz sayfalara sağ tıkladıktan sonra rahatlıkla işlemler yapabilirsiniz. Sonradsından gelen belirlenmiş olan tuşumuz 'CTRL' tuşuna basılı tutarak vereceğim kodu yazınız ''Extract Page(s)''. Yazdıktan sonrada dışa aktarabilirsiniz.

sjhZqX.png

Düzenleme ve Dipnot Ekleme :

PDFelement, metinleri ve nesneleri doğrudan PDF dosyaları içerisinde düzenlemenize olanak sağlar, Elektronik olarak üretilen PDF'ler için (Word dökümanı, e-tablo veya PDF'ye basılmış web sayfası gibi) metin ve resimleri değiştirmeniz PDFelement'le inanılmaz bir şekilde kolaydır. ''Edit Text'' düğmesine tıklayın ve PDF dosyanızın sihirli biçimde düzenlenebilir bir dökümana dönüştüğüne tanıklık edin. Tıklatın ve PDF sihirli PDF doğrudan yazın icap eder, düzenlenebilir bir belgeye dönüşür. Mümkün olduğu sürece bu işlem sırasında yazı tipleri bile korunur.

0ltdjE.png

Mevcut metin ve resimlerin düzenlenmesinde ek olarak size vereceğim şunlardır ; PDF dosyaya eklemeler yapabilirsiniz veya istediğiniz şekilde resimler ve metinlerle

dylkFq.png

Aynı zamanda bir açıklama daha yapacağım ; Metin kutuları,damgalar,oklar şekiller mümkün olacak bir şekilde basit olacaktır.

Nbc2iX.png

Aşağıda bulunan fotoğrafta solda yer alan 'Ek Açıklamalar' bölümü sayesinde PDF dosyasına eklenen yorumları kolaylıkla görebilirsiniz. Bu sayede büyük,karmaşık bir belgeye baktığınızda büyük resmi kolaylıkla görebilmenizi sağlayan oldukça faydalı bir özelliktir.

EqSEBV.png

OCR :

Taranmış, resim bazlı bir PDF'yi dosyanın görünümünü koruyarak tekrar kullanılabilir bir dosyaya dönüştürün.

Sınıfının en iyisi OCR teknolojisi (Optik Karakter Tanıma) resimleri tamamen düzenlenebilir dosyalara dönüştürerek size:
• Metni arama
• Metin düzenleme ve silme
• Metin biçimi değiştirme
• Resimleri yeniden boyutlandırma ve kaldırma
• ...ve standart bir dosyayla yapabileceğiniz her şeyi yapma imkanı sunuyor.

Wondershare Basit Videolu Özelliklerini Tanıttım;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iihxuN0gXFs[/ame]

Konum bu kadardı zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Viction

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
586
0
Kanada
Sırf konuya yorum yapmak için giriş yaptım. Anlatım gayet güzel olmuş emek var eline sağlık.

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Gayet başarılı ellerine sağlık.

Teşekkürler hocam :)

Elinize Sağlık

Buralar Emek Kokuyor
:))

Teşekkürler can <3

Eline Sağlık Dostum :) jGozluk
Bu Konu Hakkında Bilgim yoktu :trl
Buram Buram Emek Kokuyor ;)

Hocam sizin burda olmanız şahane. Teşekkürler

Eline sağlık çok kaliteli konu olmuş.

Teşekkürler okuyucu :)

Eline emeğine sağlık çok yararlı bir konu olmuş

Teşekkürler :)

Ellerine sağlık yalnız programın türkçe seçeneği var mı?

Hocam özel yoluyla türkçe destek nasıl yapılırı öğreteceğim veya konuma ekliyeceğim Teşekkürler

Ellerine Emeğine Sağlık

Teşekkürler hocam <3

Emeğine sağlık :)

Teşekkürler Adige hocam

Teşekkürler imparator <3

Sırf konuya yorum yapmak için giriş yaptım. Anlatım gayet güzel olmuş emek var eline sağlık.

Rica ediyorum <3 teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.