Wordlist.txt oluşturmak?

Hayzadxx

Katılımcı Üye
27 Haz 2022
400
112
Selamlar ben hayzadxx

Bugün sizlerle birlikte wordlist.txt dosyası oluşturacaz

Wordlist.txt ne işinize yarar?
Genellikle brutfroce attacklarinda kullanılır bunun için bi tool var otomatik bi şekilde oluşturuyor kişiye özel

Toolumuz cupp belki çoğunuz duymuşsunuzdur bilemem ama işinize yarayacaktır brutfroce attackalari için

Tool
1)git clone GitHub - Mebus/cupp: Common User Passwords Profiler (CUPP)
2) cd cupp
3)python3 cupp.py -i

Karşınıza çıkacak olan ekranda (hedef kişinin) ismi soy ismi doğum tarihi gibi bilgileri isteyecek bilmediklerinizi enterleyin
Sonra wordlistiniz olusturdugunda dirket
ls komutunu vererek görebilirsiniz peki bunu nasıl kullanacağız brutfroce için hemen wordlistimizi desktopa atacaz sonra ben instainsane için yapacağım istediğiniz şey için yapabilirsiniz
Hedef kullanıcı ismi sonra wordliste geldiğimizde/home/kali/Desktop/wordlist dosyası ismi. Txt
Diyerek kendi wordlistinizdeki şifreleri deneyecektir

Bu konumunda bu kadardı kendinize iyi bakın hoscakalin

Umarım faydalı olmuştur ♡

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
Selamlar ben hayzadxx

Bugün sizlerle birlikte wordlist.txt dosyası oluşturacaz

Wordlist.txt ne işinize yarar?
Genellikle brutfroce attacklarinda kullanılır bunun için bi tool var otomatik bi şekilde oluşturuyor kişiye özel

Toolumuz cupp belki çoğunuz duymuşsunuzdur bilemem ama işinize yarayacaktır brutfroce attackalari için

Tool
1)git clone GitHub - Mebus/cupp: Common User Passwords Profiler (CUPP)
2) cd cupp
3)python3 cupp.py -i

Karşınıza çıkacak olan ekranda (hedef kişinin) ismi soy ismi doğum tarihi gibi bilgileri isteyecek bilmediklerinizi enterleyin
Sonra wordlistiniz olusturdugunda dirket
ls komutunu vererek görebilirsiniz peki bunu nasıl kullanacağız brutfroce için hemen wordlistimizi desktopa atacaz sonra ben instainsane için yapacağım istediğiniz şey için yapabilirsiniz
Hedef kullanıcı ismi sonra wordliste geldiğimizde/home/kali/Desktop/wordlist dosyası ismi. Txt
Diyerek kendi wordlistinizdeki şifreleri deneyecektir

Bu konumunda bu kadardı kendinize iyi bakın hoscakalin

Umarım faydalı olmuştur ♡
:S eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.