yardım edinnnnn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
25 Eyl 2007
136
1
arkiler ben benım msn yı acınca acar acmaz boyle 65 tane pencere gelıyor neden olabilir lutfen yardımmmm:)

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
msn live kullanıyorsan eğer kişiler seni eklemiştir ve onların iletisidir yani onay ister bu olabilir.
yada msn için hazırlanmış olan şaka virüsleri var (zararsız).bunlardan biri de olabilir.

kirpimusti

Uzman üye
21 Haz 2007
1,132
9
İst/Kayaşehr
By_ogasın dedigi gibidir o zaman seni msnsine ekleyenler olmuştur kabul et isterde etme sana kalmış bişe kabul et hepsini daha msn açtıgında karşında görmessin onları ben sandım hata veriyo pls:D

eren84

Katılımcı Üye
29 Eyl 2007
347
3
daha önce seni flood yapmaman konusunda uyardım ama hala aradada olsa yapıyorsun.konuyu değiştire basıp yapabileceğini biliyorsun her neyse.
ayrıca madem konuyu tam okumadın ne diye cevap yazıyorsun.
senin orda kaçırdığın 1 kelime sonucu değiştirebilir.
sebebi nete okuldan girdin ve derse girmeme bes dakka vardi o yuzden sadece kisinin yazdigi mesaji okudum cevaplari okuyamadim annamindaydi ayrica kusura bakmada bisi sorucam flood ne ? bilmiyorum da

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
şu msn live ın güncel haber olayı geliyodur onun altında ufak bi yer war messenger başlangıcında açma gibi bişeyler yazıyor onu kaldır. plus warsa plus ayarları gelir onlarada ileri ileri de... sen ç.dışıyken sana yazanlar olursa onlarda gelecektir.

25 Eyl 2007
136
1
arkiler saolun virüs varmış format attım ama gene sılınmedi caniler tam tamına 15 tane trojan atmış bi tanesi pc nin beyninde kalmış ne yapabılırım.pc yi cok kasıyorda.yardım pls

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.