Yardım Merkezi İçin Bilet Sistemi Getirilebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348
Herkese Merhaba Bir Fikrimi Paylaşacağım
Forumda bulunan yardım merkezi bölümü kaldırılabilir herkes tarafından yazılan cevapların bilgi kalabalığı yerine forum içinde Başvuruya göre yeterli bilgiye sahip kullanıcılar ile Destek Ekibi Oluşturulup bilişim konularında yardıma ihtiyaç olan kullanıcılar bilet aracılığıyla sorunlarını gönderip bizzat 1e1 destek almaları tüm forum üyeleri için daha sağlıklı olacağını düşünüyorum böylece seçilen yetkili kullanıcıların ise sorun yaşayan kullanıcıların puanlamasına oranla bir başarı rozeti verilebilir ve Sürekli Sorulan Sorular İçin Bir bölüm kurulup forumda her gün düzenli olarak tekrarlanan sorunlar (konular) bilet gönder ekranının altında bulunan çok sorulan sorular altında cevaplandırılabilir (böylece sürekli tekrarlanan konular ortadan kalkar)

Kimsenin Gereksiz beklememesi içinde her bir biletin cevaplandırma süresi 24 saat veya 12 saat hatta 3 saat veya 6 saat olarak belirlenebilir. (yoğunluğa göre)

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,406
987
Arkana bak
Bence böyle daha iyi ama kişiden kişiye değişir bu durum.
Kendi şahsi fikrim Eğer kullanıcı sorununu çözmek istiyorsa öncelikle daha önce açılan konulara bakmalı ama kullanıcı bunu yapmak yerine direk yardım merkezine konu açmayı tercih ediyor. Ve forumun belki yarısından çoğu forum kurallarını bilmiyor ve bunu bilmeden konu açıyor.
Önerim kullanıcının forum kurallarının THT ye giriş yaptığinda pop up şeklinde karşısına çıkması ve istediği zaman bunu kalıcı bir şekilde kapatabilir olması gerek.
Şahsi önerimdir.

Coder-06

Üye
30 Eki 2022
158
18
Türkiye Cumhuriyeti
Aylar yıllardır sürekli kullanıcıları uyarmak ile uğraşıldı aynı konuları açmayın gibi ancak sonuç değişmedi belirttiğiniz üzere sistem değişebilir mantıklı bir tavsiye gibi geldi bana faaliyete geçirilebilir.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
2,833
423
THT's database
Merhaba Losemis,

Öncelikle ilgili öneriniz için teşekkür ederiz.

THT Yardım Merkezi'nde konu açmadan önce sorunusu araştırmasını ve daha önce açılmış konuları incelemesini, üyelerimize zaten öneriyoruz. Fakat önceden açılan konular bazen güncelliğini yitirmiş olabiliyor ve yeniden açılma gereği duyuluyor. Şu an yönetimde bulunan herkesin, asl-i görevlerinden biri de: THT Yardım Merkezi'nin kontrolünü ve düzenini sağlamaktır. Üye, konusunu açtığı zaman; ilgili konu hakkında bilgisi olan yöneticilerimiz, olabildiğince geri dönüş sağlamaya çalışıyor. Fakat taktir edersiniz ki bizler de, insanız ve her konuda fikirimizin olması ne yazık ki mümkün değil. Bu durumda; üyeyi yanlış yönlendirmek yerine, cevap vermemeyi tercih ediyoruz.

Bu yüzden; forumun can damarı olan, THT Yardım Merkezi'ni kapatmamızın forumu ciddi manada sekteye uğratacağı, hali hazırda Moderasyon Ekibimizin asl-i görevi olan bir iş işin yeni bir birim kurmanın gereksiz olacağı ve bilet sistemi şu an için mümkün olmadığından öneriniz olumsuz olarak değerlendirilmiştir.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi forumlar dilerim.

Türk Hack Team Yönetimi adına,
Arslan'

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.