Yardım Merkezinin şu anki hali hakkında

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
467
176
Merhaba değerli THT üyeleri bı konunun kuralları işgal edip etmediğine dair bir fikrim yok eğer kuralları işgal ediyorsa kusura bakmayın.
Şu anki yardım merkezinde gördüğümüz 5 konudan 1'i "Instagram hesap nasıl çalınır" sizide bu durum sıkmıyor mu biraz yardım merkezine bakayım diyorsunuz birde ne görüyorsunuz "Instagram hesabı nasıl çalınır" sizcede bu durum can sıkıcı değil mi? Neyse peki sorulan soruya 1-2 kelime ile cevap verenler veya birbirine düşman gibi cevap verenler veya konuyu düzgünce açıklayan biri siz kimi tercih edersiniz ben konuyu düzgünce açıklayan birini tercih ederim.Hiç düşünmeden hiç araştırmadan konu açanlar..Neyse "Sevgilimin Instagramını nasıl çalabiliirm?" Gibi konuları görmemek dileği ile İyi forumlar..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.