Yaşadığım Garip Bir Olay...

fora1

Uzman üye
9 Ara 2017
1,446
0
İlk önce başlamadan önce Gerçekten böyle bir olay yaşadım.
Gece 1 yada 2 arası Abimle Cin Filmi izledik, normalde 2 abimle izliyorduk fakat abim işte olduğu için diğer abimle Cin filmini izlemeye başladık. Her neyse filmin ortasındayız ben bi korktum sonra filmi kapatalim fln dedim. Abimde tamam dedi sonra içeri odaya geçtik Abim bilgsiyarda Oyun oynuyo bende izliyorum. Aniden bizim odanın kapısı bi açıldı ben orda felç oldum çok fena korktum her neyse kapiyi kapattik yaklaşik 14dk sonra kapinin hemen önünde Kartal Yuvası kağıdı vardi kendi kendine havalandi ( havalandiği dediğim uçmuyor bi tarafi yerde diğer tarafi yukarda rüzgar gibi ) sonra ben ordada iyice tirstim kapinin altina baktim hiç bi rüzgar gelmiyo .( kapi açildigindada rüzgar yoktu ) Gerçekten böyle bi olay yaşadım . Çok garip bi olaydi ..

egemen342

Üye
28 Eki 2007
236
2
Olabilir boyle seyler. Ben de gecen sene oyle seyler yasadim ki anlatsam kimse inanmaz o yuzden gerek yok

Ceen

Üye
29 Tem 2017
219
0
Bizim de başımıza gelmişti. Biz öğrenciydik. Geçen sene bir evde kaldık. Ev baya pislik içindeydi. Hani temizlenmekle de gitmiyordu. Sonunda herkes hocaya gitti. Ev cinliydi. Ben 4 gün tek kaldım. Nasıl bir şey olmadı hale şaşıyorum.

TurkDeli

Üye
15 Mar 2017
106
0
Dünya
İlk önce başlamadan önce Gerçekten böyle bir olay yaşadım.
Gece 1 yada 2 arası Abimle Cin Filmi izledik, normalde 2 abimle izliyorduk fakat abim işte olduğu için diğer abimle Cin filmini izlemeye başladık. Her neyse filmin ortasındayız ben bi korktum sonra filmi kapatalim fln dedim. Abimde tamam dedi sonra içeri odaya geçtik Abim bilgsiyarda Oyun oynuyo bende izliyorum. Aniden bizim odanın kapısı bi açıldı ben orda felç oldum çok fena korktum her neyse kapiyi kapattik yaklaşik 14dk sonra kapinin hemen önünde Kartal Yuvası kağıdı vardi kendi kendine havalandi ( havalandiği dediğim uçmuyor bi tarafi yerde diğer tarafi yukarda rüzgar gibi ) sonra ben ordada iyice tirstim kapinin altina baktim hiç bi rüzgar gelmiyo .( kapi açildigindada rüzgar yoktu ) Gerçekten böyle bi olay yaşadım . Çok garip bi olaydi ..

Umarım sadece bununla kalırsınız, çok daha farklılarını bizzat yaşadım...

Ama bazı olaylar izlediğiniz filmin etkisinde kalıp psikolojik olarak ister istemez yaşayacağınız durumlardır. Bu da ufak bir dipnot olsun.

Şuan görmesek bile aslında bulunduğumuz her ortamda bulunan varlıkları hissetmeye başlayınca neden ürperiyoruz acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.