Yaşadığım Garip Olay

Jon4Turk

Üye
17 May 2018
158
1
Mezarlık
Selamın Aleyküm, Hayırlı Ramazanlar.Şimdi Size Yaşadığım Bir Olayı Anlatacağım.Yaz aylarında Ailemle Serin Olduğundan Çatıda yatıyoruz.Ben 2016 Yılında Odamda Uyumaya Çalışıyorum. Tıkırtı Sesleri Falan Gelip Duruyor Derken Uykuya Dalmışım.Rüyamda Bir Geziye Gidiyorum ve Klasik Köy Evinin Olduğu Bir Yere Gidiyorum.3-4 Kişi Oradan Bana Seslenip Okudukları Şeyden Bir Sayfa Okursam İyi Şeyler Olacağını Söylüyorlar.Bende Okuyorum.Daha Sonra İçimden Geçebilen Bir Cisim Ortaya Çıkıyor.Rüyamdan Uyandığımda Dümdüz Olan Duvarda bir Kafa izi çıkmış.Bildiğiniz içine göçmüş ve Sabah ezanı okunuyordu.Sabah ezanı okunduktan 5 dk sonra takırtı sesleri gelmeye başladı.Ara sıra bağırma sesleri duydum.Sabah Kalktığımda Bunu aileme anlattığımda ailem ise bu duvarın zaten böyle olduğunu söylüyorlar.​

NoTimeLose

Yeni üye
9 Ağu 2012
47
0
Rüyalar bazen gerçeğin habercisi de olabilir yada etkilendiğin izlediğin filmden aklında kalabilir tavsiyem abdestli değilsen abdest al sonra da Allahümme bismike emûtü ve ahyâ: "Allahım! Senin isminle ölür, senin isminle dirilirim" tavsiyem böyle uyursan hiç birşey musallat olmadan mutlu şekılde uyanıp kalkarsın

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root

Çok özür dilerim ama..

Pardon sen kimsinde insanın rüyasını analiz edebiliyorsun? Haşşaa Allahmısın?

Saygılarımla; M R X

Bende özür dilerim ama rüya analiz etmekle Allah olmanın arasındaki ilişkiyi nasıl yaptın ben bunu çözemedim ? Rüyayı yorumlayacak sadece olay bu. Belki de Kur'an'da geçen ayetlere dayanarak bir analiz yapacak. Kur'an bizlere rehber olsun diye gönderildi unutma bunu.

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>

Belki şahısın geleceğne dair bir mesaj veriliyordur?

Belkiii başından bir olay geçecektir?

Rüya analiziymiş.
Rüya tabiriymiş..

Allahın işine karışmayın..

Saygılarımla; M R X

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
Sabah ezanına doğru olduysa melekler seni namaza kaldırmış sabah namazında böyle rüyalar görülünce meleklerin insanı namaza kaldırdığı söylenir keşke kalkıp namaz kılsaymışın

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Bilinçaltın o kadar yatmış ki olaya öyle olan yeri düzleştirmişsin aklında kabus görünce bizi uyandıran etkenlerden biri sesdir.Anlattığın şeydede ses etkeni sabah ezanı.Dinsel bir olay göremiyorum.

MrZsasZ

Katılımcı Üye
17 May 2018
269
0
İstanbul
Bende 2-3 ay önce hergün ama hergün akşam sabah ezanına kalkıyodum ezan bitince uyuyordum ezan okunurken hayatta uyuyamıyordum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.